Plener ślubny na Kopcu Kraka w Krakowie

Sesja ślubna Kraków - kopiec Kraka

Kopiec Kraka czy też Krakusa znajduje się w Krakowie na prawym brzegu Wisły, w dzielnicy Podgórze. Odkryłem go całkiem niedawno i byłem bardzo mile zaskoczony, miejsce to okazało się ciekawe i piękne, a co najważniejsze dobrze wygląda na zdjęciach ślubnych.

Sesja ślubna o poranku? Zdecydowanie opłaciło się wstawać w środku nocy 

Plener ślubny o poranku w Krakowie

Razem z moją Parą Młodą zdecydowaliśmy się wykonać plener ślubny o wschodzie słońca. Dojazd i znalezienie miejsca postojowego o poranku nie stanowi żadnego problemu, jednak w ciągu dnia ta sytuacja prawdopodobnie wygląda trochę inaczej. Warto zaznaczyć, że wykonanie ślubnej sesji plenerowej w tym miejscu jest bezpłatne.

Bajkowe drzewo i panorama Krakowa to przepiękne tło dla zdjęć ślubnych

Piękne drzewo i panorama Krakowa na Kopcu Kraka

Na miejscu możemy wykonać zdjęcia przy charakterystycznym drzewie na tle panoramy Krakowa. W Naszym przypadku sierpniowe słońce z minuty na minutę odkrywało różne oblicza kopca Kraka - było pięknie, tajemniczo, romantycznie. Miałem również odrobinę szczęścia gdyż tego dnia nie było dużego smogu nad Krakowem i można było uchwycić panoramę całego miasta, która wynurza się wraz z pierwszymi promieniami słońca odpychając poranną mgłę. Dodatkowo istnieje możliwość fotografowania na ścieżkach między drzewami, przy pobliskiej roślinności. Dla odważniejszych osób niedaleko jest również kamieniołom.

Polecam plener ślubny na Kopcu Kraka. To niesamowite miejsce z dużym potencjałem

Ślubna sesja zdjęciowa na Kopcu Kraka

Myślę, że miejsce to jest doskonałym wyborem dla Par Młodych spoza Krakowa, dla których kopiec Kraka nie jest czymś powszechnym. Sami Krakowianie również mogą zapragnąć odbyć tam sesje choćby poprzez sentyment do tego miejsca- wielu z nich odbywa tam pierwsze randki.