Fotografia ślubna Kraków

Cześć, nazywam się Marcin Pluta i od 10 lat fotografuję ślubny na terenie Krakowa i okolic. Fotografuję dyskretnie i bez ingerencji w przebieg uroczystości. Fotografia ślubna nie uznaje kompromisów dlatego zawsze daje z siebie 110% i tylko najlepsze zdjęcia uważam za wystarczająco dobre. Klientów traktuje jak przyjaciół, ponieważ wiem, że dobre relacje wpływają korzystnie na zdjęcia.

Wykonuję reportaże całodniowe, czyli od przygotowań do końca oczepin. Sesja plenerowa odbywa się w dniu wesela lub innym dniu. Dodatkowo oferuje wykonanie sesji narzeczeńskiej oraz pięknych fotoalbumów. Efekt mojej pracy to 250 pięknych zdjęć obrobionych graficznie oraz 1000 zdjęć dokumentalnych. Więcej informacji o mojej fotografii ślubnej znajduje się na stronie faq.

 

Reportaże ślubne - Kraków i Małopolska

Dorota • Grzegorz

Reportaż ślubny z Krakowa

Daria • Szymon

Reportaż ślubny z Olkusza

Wiola • Darek

Reportaż ślubny z Małopolski

Karolina • Bartek

Reportaż ślubny z Olkusza

Kasia • Maciek

Reportaż ślubny z Dąbrowy Górniczej

Basia • Michał

Reportaż ślubny ze Śląska

 

 

Opinie klientów

Kasia i Robert opinia o zdjęciach ślubnych

Kasia & Robert

"Na wstępie chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za cudowną współpracę i przepiękne zdjęcia! Marcin jest świetnym fotografem, dzięki któremu dzień ślubu będziemy mogli wspominać na fotografiach do końca życia. Jest przesympatyczną, punktualną, rzetelną i uczciwą osobą, dzięki czemu współpraca przebiegała bez żadnych zakłóceń. Każdej osobie mogłabym bez żadnych zastrzeżeń polecić jego usługi."

Sylwia i Michał opinia o zdjęciach ślubnych

Sylwia & Michał

"Rewelacyjna praca Marcina! Zarówno podczas ceremonii jak i w czasie wesela nie dało się odczuć jego obecności, w efekcie czego powstały przepiękne zdjęcia! Fotoksiażka solidna i cudownie oprawiona. Współpraca podczas sesji również przebiegła bardzo sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie Marcin towarzyszył nam w tym wyjątkowym dniu i zapewnił nam tak wspaniałą pamiątkę. Pełen profesjonalizm!"

Karolina i Rafał opinia o zdjęciach ślubnych

Karolina & Rafał

"Cieszę się, że to właśnie Marcin był fotografem na moim ślubie. Już podczas pierwszego spotkania dał się poznać jako osoba ciepła, uprzejma, spokojna, a jednocześnie profesjonalista. Podczas uroczystości w kościele, a później zabawy weselnej prawie nie zauważałam jego obecności, co jest ogromnym plusem. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy jak i z pięknych zdjęć - dziękujemy i polecamy."

 

Zobacz więcej opinii

 

Fotograf ślubny Kraków - Kontakt 
Wyślij wiadomość