Opinie klientów ze Śląsk i Małopolski

Najnowsze referencje od par młodych, które fotografowałem sprawdź na facebooku

 

Małgorzata & Piotr

Dziękujemy Marcinie za wyjątkowe zdjęcia, które uwieczniły ten szczególny dla nas dzień :) Świetne ujęcia plenerowe i reportażowe - piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy. Marcina możemy polecić każdej parze, która szuka fotografa z pasją, w pełni ambitnego i rzetelnego, która spodziewa się profesjonalnego podejścia, przyjacielskiego nastawiania, znakomitego efektu. Rodzina i znajomi podzielają nasz zachwyt! pozdrawiamy i dziękujemy Małgosia i Piotr

 

Paulina & Arek

Trafiając przez przypadek na stronę Marcina, od razu wiedzieliśmy, że jest to fotograf jakiego szukamy. Piękne, naturalne zdjęcia, ujęcia z pomysłem ale bez ustawiania, mówiąc krótko, wszystko w jednym! Jego praca podczas całej ceremonii i wesela była doskonała, nie dawał odczuć swojej obecności, nikomu nie przeszkadzał. W tym całym weselnym chaosie, miedzy nami i wszystkimi gośćmi poruszał się niczym człowiek widmo. Zdjęcia jakie tworzy Marcin to wspaniale uchwycone momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Ulotne chwile, mnóstwo emocji zatrzymane na fotografiach specjalnie dla nas. Jeszcze raz dziękujemy za tak piękne wspomnienia! Paulina i Arek

 

Karolina & Rafał

Cieszę się, że to właśnie Marcin był fotografem na moim ślubie. Już podczas pierwszego spotkania dał się poznać jako osoba ciepła, uprzejma, spokojna, a jednocześnie profesjonalista. Podczas uroczystości w kościele, a później zabawy weselnej prawie nie zauważałam jego obecności, co jest ogromnym plusem. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy jak i z pięknych zdjęć – dziękujemy i polecamy.

 

Kasia & Łukasz

Wydawałoby się, że znalezienie fotografa na ślub to prosta sprawa. A to nieprawda. Bo chociaż oferta jest szeroka, zawsze brakowało mi czegoś, co ostatecznie przekonałoby mnie do wyboru. Ale kiedy natrafiłam na stronę Marcina, nie miała już wątpliwości. W pierwszym momencie moją uwagę zwróciły oczywiście jego zdjęcia, które mają w sobie to „coś”, co sprawia, że są takie wyjątkowe, prawdziwe i wzruszające, w niezwykły sposób pokazują szczęście Młodych i ich bliskich w tym szczególnym dniu. Potem było już tylko coraz więcej pozytywów. Sam Marcin okazał się bardzo sympatyczną i przyjazną osobą, cenię go za jego podejście do Nas i do Jego pracy. W 100 % zgadzam się też z opiniami innych Par Młodych. Dla mnie jako fotograf Marcin jest bezkonkurencyjny. Lepiej nie mogliśmy wybrać i szczerze polecamy Jego ofertę.

 

Natalia & Andrzej

Długo myślałam nad opinią dla Marcina. Taką, która pomoże przyszłym klientom w wyborze fotografa. Chciałam bez cukru polecić jego pracę zdezorientowanym i znerwicowanym przyszłym nowożeńcom. Ciężko nie słodzić, kiedy patrzy się na najpiękniejsze zdjęcia weselne jakie kiedykolwiek w życiu widziałam! Jeśli szukacie kogoś komu chcecie / musicie zaufać na tyle by zlecić mu Wasze zdjęcia ślubne to z całego serca polecam Wam Marcina. Młody, żwawy, wesoły i pełen pasji! Taki właśnie był nasz fotograf. Współpraca z nim od pierwszych maili układała się znakomicie :) W trakcie wesela był właśnie tam gdzie trzeba by złapać odpowiednią chwilę, która zapamiętamy na zawsze. A zdjęcia? Sami zobaczcie co ma do zaoferowania! Mnie przekonały w kilka minut. Z całego serca i czystym sumieniem polecam Marcina jako fotografa na ten wyjątkowy dzień!

 

Agnieszka & Michał

Gdy odebraliśmy zdjęcia, byliśmy po prostu zachwyceni. Precyzyjne, dokładne, piękne. Dzięki jego dobrze wykonanej pracy, każdego dnia będziemy mogli wspominać ten wyjątkowy dla nas dzień. Jeżeli szukacie kogoś odpowiedzialnego, w pełni zaangażowanego i doskonale wykonującego swoją pracę, nie zastanawiajcie się. Z czystym sumieniem polecamy Marcina. Aga i Michał

 

Monika & Damian

Marcinie! Powiemy szczerze, że wybór właśnie Ciebie, w tym szczególnym i stresującym dla nas dniu, okazał się bardzo trafny. Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością. Podczas wesela nie zauważalny, dyskretny a zdjęcia reportażowe – profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w elegancki, gustowny albumie będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. W zdjęciach Twojego autorstwa widać, że lubisz to co robisz i robisz to z pasją. Dziękujemy raz jeszcze szczególnie za pogoń w tym zwariowanym czasie i uchwycenie Nas w tych najważniejszych momentach! Szczerze polecamy wszystkim Parom. Monika i Damian

 

Sylwia & Marek

Pierwszy raz Marcina z aparatem w ręku spotkaliśmy na weselu u mojej kuzynki i od razu spostrzegliśmy, że to profesjonalista w każdym calu, a jak zobaczyliśmy efekt pracy to byliśmy pod wrażeniem. Stwierdziliśmy, że jak kiedyś będziemy planować ślub to nie wykluczamy współpracy z Marcinem. I nie pomyliliśmy się !!! Wybór Marcina to był strzał w 10 a nawet więcej:) Mamy ogrom pięknych zdjęć, które są zrobione z pasją i profesją. Zdjęcia, które uwieczniły najpiękniejsze chwile w naszym życiu. Niesamowicie elegancka pamiątka, którą mogę się „chwalić” rodzinie i znajomym. Marcin tak pięknie wplatał się w tłum, że podczas ślubu, wesela i poprawin był dla nas niezauważalny – „jakby chodził na paluszkach” nie było żadnej nachalności czy pozowania do zdjęć. Natomiast nasz plener wyglądał jak super spotkanie z w gronie znajomych na łonie natury tylko, że ja byłam w długiej białej sukni.

Marcin – pięknie dziękujemy za niepowtarzalne i wyjątkowe zdjęcia. Twój profesjonalizm będziemy polecać każdemu. Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów. Sylwia i Marek.

 

Paulina & Damian

Marcin jest profesjonalistą. Zdjęcia ze ślubu są przepiękne. Przez cały ślub i wesele nie dał nam odczuć ze jesteśmy fotografowani, a mimo to zrobił mnóstwo ciekawych i wzruszających zdjęć. Co do pleneru był trafiony i oryginalny. Nie czuliśmy jakiegoś dyskomfortu czy zmęczenia. Zdjęcia nowoczesne , śmieszne, ładne bez użycia nadmiernego photoshopa. Szczerze polecamy również albumy, które są duże, eleganckie i zawierają najważniejsze ujęcia z tego dnia. Z entuzjazmem i zupełnie szczerze polecamy Marcina na twoje wesele!!!! Paulina i Damian

 

Magda & Bartek

Krótko – polecamy bo Marcin to najlepszy fotograf na świecie! Zdjęcia przepiękne, współpraca rewelacyjna, człowiek przesympatyczny:) Ogólnie wszystko na szóstkę z dużym plusem! Magda i Bartek 

 

Iza & Marek

Pierwszy raz poznaliśmy Marcina w zeszłym roku na weselu siostry męża . Jego obecność jako fotografa na weselu była wręcz nie zauważalna co było wielkim plusem . Dodatkowo po zobaczeniu zdjęć byliśmy zachwyceni i już wtedy wiedzieliśmy, że na nasz ślub mamy wybranego fotografa. Jest osobom profesjonalną i bardzo życzliwą . Zdjęcia są piękne, naturalne, przede wszystkim nie przesadzone z obróbką . Wszystkie ważne dla nas chwile zostały przepięknie uwiecznione i jest to wspaniała pamiątka .

Super, że nasi najbliżsi również mogą zobaczyć na stronie internetowej folder z naszymi zdjęciami, jest to wielki plus ponieważ sami jako goście na innych weselach mieliśmy później ochotę oglądnąć zdjęcia z tego wydarzenia, a przeważnie nie ma takiej możliwości. POLECAMY !! Z czystym sumieniem możemy polecić Marcina i wspominamy go jako przesympatycznego człowieka pełnego pasji i profesjonalizmu !!

 

Magda & Robert

Jeżeli chodzi o Fotografa Marcina to nie musieliśmy się długo zastanawiać, gdyż został on polecony przez znajomego.Swoją pracę wykonuje bardzo rzetelnie i solidnie. Zdjęcia z naszego Ślubu potwierdzają jego profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć tak jak cała rodzina i znajomi. Na pewno w przyszłości, gdy tylko nadarzy się okazja będziemy z czystym sumieniem Ciebie polecać :) Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za piękne zdjęcia. Magdalena i Robert :)

 

Kasia & Krystian

Jeżeli szukacie Fotografa, to myślimy, że możecie już przestać! – bo właśnie znaleźliście! Marcin jest przesympatyczną osobą otwartą na wiele propozycji i uwag, a co najważniejsze w pracy wykazuje się niesamowitym profesjonalizmem i rzetelnością. Od samego początku obecność Marcina była subtelna i nie zauważalna, zaowocowała olbrzymią ilością świetnych ujęć.

Sesja plenerowa szczególnie pozostanie w Naszej pamięci do końca życia, fotografie są rewelacyjne. Wspólnie udało nam się stworzyć naprawdę fajną atmosferę, co widoczne jest na zdjęciach,

Marcinie jeszcze raz dziękujemy Ci za pamiątkę, do której z całą przyjemnością będziemy sięgać przez całe Nasze życie! Teraz nie pozostaje nam już nic jak tylko się nią chwalić! Z całą pewnością będziemy polecać Twoje usługi.

 

Kasia & Rafał

Gdy zdecydowaliśmy się wziąć ślub kościelny, bez chwili namysłu wiedzieliśmy, że tylko Marcin wykona dla nas piękny album ślubny, super zdjęcia i żadnego innego fotografa nie chcemy :)

Wiedzieliśmy to dlatego, że mieliśmy przyjemność współpracy z Nim wcześniej, a dokładnie w przypadku ślubu cywilnego i wspomnienia szczególnie z pleneru tamtego dnia dłuuugo wywoływały zadowolenie i uśmiech na naszych twarzach. I tym razem zarówno na zdjęciach plenerowych, jak i w całym dniu związanym z Naszym ślubem kościelnym świetnej atmosfery nie brakowało :)

Przy Marcinie po raz kolejny czuliśmy się bardzo swobodnie do tego świetnie współgrał się z kamerzystą przez co na przemian wymieniali się nowymi pomysłami co do ujęć z naszym skromnym udziałem :) Jeśli chodzi o kontakt z Marcinem i kwestie dogadywania szczegółów >> REWELACYJNY.

Do tego mieliśmy przyjemność poznania jego żony oraz córci, które serdecznie pozdrawiamy i życzymy tyle uśmiechu a nawet więcej niż w dniu, w którym mogliśmy się spotkać a Marcinowi życzymy wielu klientów i wiecznego zadowolenia z wykonywanej przez siebie pasji :)

 

Marika & Rafał

               M iłośnik

      fotogr A fii

             p R ofesjonalnie

 utrwalają C y

              n I ezapomniane

  wydarze N ia

 

Marcin to Fotograf z pasją. Potrafi stworzyć odpowiednią atmosferę, uchwycić ulotne chwile, a do tego jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą. Dziękujemy :)

 

Beata & Roman

Chciałam w imieniu swoim i oczywiście Państwa Młodych Beaty i Romana podziękować za piękne zdjęcia i przepiękny album. Cieszę się, że przez przypadek znalazłam Pana stronę i cieszę się, że był Pan fotografem na ślubie moich przyjaciół. Będę polecać Pana wszystkim :) Pozdrawiam Kasia! (świadkowa)

 

Justyna & Łukasz

Jesteśmy zachwyceni galerią i albumem – zdjęcia, które dostaliśmy od Marcina są najlepszą pamiątką z naszego najważniejszego dnia. Zapewniamy, że warto mu zaufać – efekt robi wrażenie, a współpraca z nim jest bezstresowa i bezproblemowa. Dziękujemy i polecamy wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają – nie ma na co czekać ;) !!!

 

Roksana & Michał

Nie ma słów, które mogłyby w pełni opisać to, jak bardzo jesteśmy zadowoleni. Piękne zdjęcia, bardzo miła współpraca, pełen profesjonalizm podczas sesji plenerowej, uchwycone najpiękniejsze i najważniejsze chwile ze ślubu i zabawy weselnej. Zresztą wystarczy obejrzeć zdjęcia – one mówią same za siebie:) Mieliśmy szczęście, że trafiliśmy na tak profesjonalnego i obdarzonego wielkim talentem fotografa. Dzięki za wszystko!!!

 

Ewelina & Marek

Dzięki umiejętności Marcina zamykania w zdjęciach tego, co ulotne i niepowtarzalne, zawsze będziemy mogli wracać do tego szczególnego dnia. Marcin ma niezwykły dar chwytania chwil i dostrzegania tego, co niedostrzegalne w ferworze emocji. Dziękujemy Ci, Marcinie, za wsparcie i dobry humor oraz za indywidualne podejście!

 

Karolina & Łukasz

Witam, miałam ślub w czerwcu 2011 roku, pogoda była super tak, jak i fotograf :) Zdjęcia profesjonalne, bo od profesjonalisty z super pomysłami w głowie. Jednym słowem zero zastrzeżeń, 1000% zadowolenia. Pozdrawiam i polecam Pana Marcina.

 

Ania & Przemek

Marcin towarzyszył nam w tym najważniejszym dla nas dniu, 11 czerwca 2011 roku. Profesjonalizm Marcina sprawił, że na zdjęciach zostały uchwycone chwile, które w pełni oddały magię tego dnia. Myślimy, że najlepiej efekt pracy Marcina oddają opinie naszych bliskich jakie usłyszeliśmy po zaprezentowaniu zdjęć z dnia ślubu, wesela czy pleneru. Cytując: „Dziękujemy Wam za prześliczne zdjęcia. Z ogromnym wzruszeniem oglądamy je, było tak miło.” A niektórzy już poprosili o kontakt do Marcina. Gorąco polecamy!

 

Ania & Ariel

Współpraca z Marcinem była dla nas czystą przyjemnością. Profesjonalne podejście do każdego jednego ujęcia zaowocowało przepięknymi zdjęciami. Gdy je odebraliśmy byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Marcin potrafił uchwycić każdy ważny dla nas moment. Zdjęcia w plenerze były wyjątkowe... bajeczne… Bez wahania polecimy go każdej jednej Młodej Parze.

 

Ela & Arek

Zdjęcia wysokiej klasy, naturalne, bez kiczu i weselnej tandety, świetny styl, współpraca bez zarzutów, jak najbardziej polecamy.

 

Kamila & Piotr

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, jakości usług jak również samej relacji z Fotografem. Niesamowity klimat zdjęć, naturalnie i niepowtarzalnie. Serdecznie polecamy i pozdrawiamy.

 

Kasia & Rafał

Zachęcamy wszystkie przyszłe małżeńskie pary do sesji wykonanych przez naprawdę świetnego fotografa Marcina Plutę. Zarówno wykonane przez niego zdjęcia jak i cała oprawa (album) robią wrażenie. Współpraca z Marcinem jest naprawdę przyjemna, gdyż pozwala on wyrazić własne pomysły podczas sesji, dzięki czemu my jako fotografowana para czuliśmy się jeszcze bardziej swobodnie. Jest to świetny gość. Serdecznie go wszystkim polecamy jako fotografa :) Kasia i Rafał z Bytomia :)

 

Basia & Michał

Marcin to bardzo sympatyczny i kontaktowy człowiek :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług i rezultatów pracy. Od samego początku doświadczenie Marcina było bardzo pomocne, już na etapie planowania uroczystości. Dzięki jego poradom w dniu ślubu wszystko przebiegło sprawnie. Podczas fotografowania, zarówno w kościele jak i w trakcie wesela, był prawie niewidoczny, a mimo to udało mu się uchwycić w kadrze wiele pięknych momentów, do których z przyjemnością wracamy. Za szczególnie udane uważamy kadry z sesji plenerowej - zdjęcia są bardzo naturalne, a efekty obróbki delikatne. Szczerze polecamy współpracę z Marcinem.
Ps: Ponadto w kryzysowej sytuacji Marcin zachował zimną i krew i pomógł uratować kreację panny młodej ;)

 

Dominika & Mateusz

Zdefiniujmy imię marcin – człowiek, który wie po co jest na tym świecie, człowiek który wie co to jest prawdziwa pasja, jak połączyć z wielką determinacją coś co się kocha z pracą, człowiek widmo – nie widać go, a później można podziwiać jego niesamowitą pracę, która sprawia mu tak wiele radości a nam dostarcza niesamowite przeżycie jeszcze raz naszego wyjątkowego dnia w życiu w uchwyconych przez niego chwilach. Jeśli ktoś zadałby pytanie, czy marcin jest godny polecenia? Czy marcin w 100% wykonał swoje zadanie? Odpowiadamy zdecydowanie tak, nie da się opisać uczuć jakie doznajemy za każdym razem z naszymi rodzinami ,gdy siadamy i otwieramy nasz piękny album, nasze piękne zdjęcia.

Marcinie, nie ma słów które odzwierciedliłyby naszą wdzięczność za to co dla nas wykonałeś. Jesteś wspaniałym człowiekiem od którego bije niesamowita serdeczność i skromność, współpraca z tobą to czysta przyjemność. Dziękujemy za cudowne zdjęcia, jesteś osobą na właściwym miejscu. Piszemy to bez żadnego wahania. Jeszcze raz dziękujemy i dziękować będziemy jeszcze dłuuuugo... Pozdrawiamy Dominika i Mateusz.

 

Agnieszka & Paweł

Przekonanie, że nic co związane z naszym ślubem nas już nie zaskoczy, było ogromnym błędem, ponieważ zdjęcia, które otrzymaliśmy wywołały w nas wiele wzruszeń, radości i zachwytu. Marcin jest fotografem, który sprostał naszym najśmielszym oczekiwaniom. W czasie ślubu i wesela niewidoczny, dyskretny i bardzo zaangażowany. Ciepły, cierpliwy i profesjonalny napewno te cechy określają Marcina. Bardzo dziękujemy za to, że emocje, które towarzyszyły nam w tym cudownym, niepowtarzalnym dni będą widoczne zawsze, dzięki zdjęciom, które oddają wszystko to co wtedy czuliśmy. Dozgonnie wdzięczni A & P.

 

Asia & Mateusz

Marcin był fotografem na ślubie mojej koleżanki. W dniu kiedy zobaczyłam jej album, wiedziałam, że to On będzie robił zdjęcia na naszym ślubie i weselu.

I tak też się stało. Dzisiaj, gdy minął już jakiś czas dzięki jego zdjęciom możemy klatka po klatce wrócić do tego szczególnego dnia. Wiemy, że wybór Marcina to była bardzo dobra decyzja. Dzięki jego profesjonalizmowi mamy cudowną pamiątkę ze ślubu i wesela. Tchnął w nasze zdjęcia życie. Są piękne, wzruszające, a przy tym tak naturalne! Rodzina i znajomi są zachwyceni, każdy zastanawia się kiedy te zdjęcia zostały zrobione ponieważ Marcin był dosłownie ,,niewidzialny”. Albumy są śliczne, dobrej jakości i profesjonalnie wykonane. Jest osobą kreatywną, otwartą na wszelkiego rodzaju propozycje, jednym zdaniem jest profesjonalistą w swoim fachu.

Polecamy tego fotografa każdej parze, która pragnie mieć pamiątkę na całe życie w postaci świetnie wykonanych zdjęć. Dziękujemy Marcin :) Asia i Mateusz

 

Paulina & Michał

Wielki pozytyw dla Marcina! Zdjęcia są piękne, naturalne, po prostu żyją! Jesteśmy szaloną parą, wymagającą i w 100% usatysfakcjonowaną. Marcinku dałeś nam tyle radości, uchwyciłeś każdą chwilę. Będziemy się powtarzać ale naprawdę nie czuliśmy obecności aparatu.

Znasz się na rzeczy. Wykonanie takie, że żadnej grubej szpachli nie trzeba było, by zdjęcia były tak profesjonalne, kolorowe. Większość fotografów robi tyle obróbek…u nas wszystko jest ze smakiem, bez sztuczności. Bardzo fajną rzeczą jaką robisz, jest galeria internetowa. My jak najbardziej skorzystaliśmy z tej opcji. Nie każdy jest blisko. Rodzina i znajomi wpisują odpowiedni adres i mogą zobaczyć i powspominać, najważniejsze kadry umieszczone w sieci.. Kolejna bardzo fajna rzecz - kilka klatek już z salonu fryzjerskiego.

 

Paulina & Michał

Marcina poznaliśmy na weselu u znajomych. Gdy później zobaczyliśmy fotoksiążkę - sprawa była prosta! Wiedziałam, że jak tylko będziemy planować wesele, to sprawa z wyborem fotografa ślubnego będzie już z głowy. Kontakt od początku był bardzo miły. Super podejście. Szybko, zwięźle i na temat. Spędziliśmy trochę czasu razem, ponieważ marcin był u nas, jak staropolskim obyczajem, na weselu 2-dniowym oraz dwóch sesjach plenerowych. Wielu osobom już poleciliśmy i będziemy polecać dalej. Już teraz wiemy, że widzimy się na weselu w 2016r. Naszymi zdjęciami zaczarowaliśmy wszystkich oglądających.

Jeszcze raz ubierzemy marcina „w piórka” -zdjęcia są idealne. Mój mąż kazał dopisać, że najładniejsze ze wszystkich. Stworzyłeś dla nas najpiękniejszą pamiątkę, która będzie cieszyć nasze oczy na zawsze. Super współpraca, super facet z super rodziną. Pozdrawiamy gorąco, dziękujemy za całość pracy i piękną fotoksiążkę.

 

Justyna & Jarosław

Gdyby ktoś nas zapytał czy znamy dobrego fotografa, bez chwili wahania odpowiedzielibyśmy: tak! Kiedy odbieraliśmy zdjęcia od Marcina zachwytom nie było końca –zdjęcia są piękne, a wyczucie chwili w jakich były robione – bezcenne. Marcinie utrwaliłeś naszą radość, emocje i miłości. Patrząc na nasze zdjęcia nie możemy się nadziwić, że byłeś tak blisko nas, a my w ogóle tego nie odczuwaliśmy. W dodatku sesja plenerowa była dla nas wspaniałą przygodą, a świat w Twoim obiektywie wygląda bajecznie! Zapewniłeś nam bardzo miłą atmosferę od samego początku, aż do końca. Gdybyśmy jeszcze kiedyś potrzebowali fotografa – wiemy do kogo się udać. Serdecznie dziękujemy! Justyna i Jarosław

 

Sonia & Tomasz

Marcin! Bardzo gorąco Ci dziękujemy. Przede wszystkim za wspaniałe zdjęcia, które będą dla nas niezwykłą pamiątką na długie lata. Dziękujemy za profesjonalizm, który sprawił, że przed obiektywem mogliśmy czuć się w pełni naturalnie. Także nasi goście mogli bawić się bez żadnego skrępowania, bo Marcin to po prostu człowiek WIDMO – niby jest ale nikt go nie widział, nikt go nie słyszał. Zdjęcia są świetne, szczere, proste, naturalne, takie o jakich marzyliśmy. Gorąco polecamy.

 

Marlena & Tomasz

Marcin wykonywał dla nas zdjęcia ślubne i plenerowe. Gorąco polecamy tego artystę! Zdjęcia są świetnej jakości i oddają w pełni nastrój oraz emocje, które towarzyszyły nam przez cały dzień uroczystości. Warto przy tym podkreślić, że Marcina cechuje umiejętność „wtapiania” się w tłum, dzięki temu nikt na uroczystości nie odczuwał na sobie „wzroku” aparatu i zdjęcia wyszły w pełni naturalne. Dodatkowo współpraca z Marcinem przebiega w pełni profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pozdrawiamy i dziękujemy, Marlena i Tomasz :)

 

Alicja & Dariusz

Bardzo dziękujemy Marcinowi za zdjęcia wykonane z naszej całej uroczystości. Zdjęcia oddają dużo emocji, które towarzyszyły nam przez cały dzień. Dzięki temu możemy wracać do naszego pięknego albumu, kiedy tylko chcemy i wspominać piękne chwile.Tyle pomysłów na zdjęcia jakie Marcin ma… to porostu widać, że fotografia to jego pasja. Kontaktowy, sympatyczny, ambitny… jego obecności na weselu nawet nie dało się odczuć…Te piękne zdjęcia będą dla nas zawsze miłym wspomnieniem, ale tylko dzięki temu, że zdjęcia były wykonane z pasją i zaangażowaniem. Zdjęcia pełne naturalności. Bardzo polecamy Marcina, świetny fotograf!!! Dziękujemy!!! :)

 

Arleta & Łukasz

Ogromne podziękowania od Pary Młodej Arlety i Łukasza. Znakomita współpraca zaowocowała cudnymi wspomnieniami uwiecznionymi za pośrednictwem świetnego fotografa. Organizacja i wskazówki przed ślubem jak dobrze wychodzić na zdjęciach jak najbardziej słuszne i warto się do nich zastosować. Skromność i profesjonalizm ze strony fotografa dawały poczuć się swobodnie przed obiektywem czego dowody mamy w przepięknym ślubnym albumie który zachwyca najlepszymi ujęciami ze ślubu i wesela. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pamiątkowych fotografii jakie mamy na całe życie i jakie będą oglądać nasze pokolenia. Najwyższy poziom jaki można sobie wymarzyć z szczerym sercem go polecamy parom młodym!!! Ps. dzięki za cierpliwość ;-)

 

Beata & Tomasz

Dziękujemy Marcinowi za wykonanie pięknych zdjęć z tego szczególnego dla nas dnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż zdjęcia wykonane są profesjonalnie i odzwierciedlają każdą ważną dla nas chwilę. Wybierając fotografa oczekiwaliśmy, by nasze zdjęcia ślubne były naturalne i doskonale oddawały emocje. Zdjęcia zachwycają nie tylko nas, ale i naszych znajomych. Współpraca z Marcinem przebiegała bardzo dobrze. Marcin jest osobą kontaktową i pozytywnie nastawioną. W dniu naszego ślubu była typowo zimowa pogoda, sypał śnieg i było mroźno, jednak to nie przeszkodziło Marcinowi w wykonaniu bardzo dobrych zdjęć. W trakcie ceremonii ślubu i wesela „wtopił” się w grono gości weselnych, dzięki czemu nikt nie czuł się skrępowany obecnością fotografa. Widać to doskonale na zdjęciach – są całkowicie naturalne. Polecamy Marcina każdej Młodej Parze, która ceni sobie profesjonalizm i chce mieć piękną pamiątkę ślubną.

 

Dominika & Rafał

Trafiliśmy na Marcina całkiem przypadkiem i całe szczęście, bo to był świetny wybór! Polecamy go wszystkim, którzy są na etapie poszukiwań fotografa z pasją. W dyskretny sposób wykonał kawał dobrej roboty, a rodzina i znajomi po obejrzeniu zdjęć byli pod ogromnym wrażeniem. Marcinie, dziękujemy Ci za fantastyczne zdjęcia, za to, że w tak wyjątkowy sposób uchwyciłeś najpiękniejsze chwile z całej uroczystości. Dzięki za to, że byłeś „niewidzialny”, co spowodowało, że zdjęcia są spontaniczne i naturalne. Za wytrwałość podczas sesji plenerowej:) Teraz wiemy, że nie mogliśmy wybrać lepiej i mamy nadzieję, że to nasza pierwsza ale nie ostatnia współpraca:)

 

Roksana & Grzegorz

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za wspaniałe zdjęcia, odzwierciedlające nastrój każdej ulotnej , ważnej w tym dniu dla nas chwili. Wykonane zdjęcia są magiczne, wyraziste, w przepięknej kolorystyce oddają, nastrój całej uroczystości. Doskonały, rewelacyjny , serdeczny człowiek, który w wybitny sposób podszedł do zadania. Fotograf profesjonalista o niepowtarzalnym talencie oraz sympatycznym usposobieniu. Jeszcze raz WIELKIE dzięki!!! Serdecznie polecamy!!!

 

Agata & Michał

Na poszukiwaniu fotografa spędziliśmy sporo czasu. Wiele przeglądniętych stron internetowych, galerii, czytanie kolejnych opinii, porównywanie cen. Aż w końcu trafiliśmy na stronę sfotografowani.pl i wiedzieliśmy, że to właśnie tego szukamy. Zdjęcia powstawały w luźnej przyjemnej atmosferze, bez niepotrzebnego stresu. Śmiało polecamy wszystkim Marcina, który jest pełnym pozytywnej energii fotografem z pasją. Gdyby przyszło nam brać ślub po raz kolejny na pewno skorzystalibyśmy z jego usług.

 

Sandra & Jacek

Każda Młoda Para marzy o tym, by zdjęcia z najważniejszego dniu w ich życiu były cudowne, jedyne i niepowtarzalne. My mieliśmy to ogromne szczęście, że na swojej drodze spotkaliśmy Marcina! Profesjonalistę w każdym calu! Człowieka z pasją i miłością do tego co robi :) Marcin! jeszcze raz dziękujemy Ci za piękne zdjęcia, indywidualne podejście, pełen perfekcjonizm i uśmiechy zachwytu naszych Gości, którzy oglądają zdjęcia! Sandra i Jacek :)

 

Dorota & Grzegorz

Najlepszy z najlepszych:) 100 % profesjonalizm, 100 % dyskrecja:) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Tobą. Oczami swojej wyobraźni odzwierciedliłeś to co dla nas najważniejsze. Piękne zdjęcia. I emocje, które im towarzyszą:) Bardzo Ci dziękujemy i cieszymy się, że byłeś z nami w tym jakże ważnym dla nas dniu. Dziękujemy. Dorota i Grzegorz.

 

Ewelina & Piotr

Marcinie, jeszcze raz chcieliśmy podziękować za przepiękne zdjęcia ze ślubu, wesela i pleneru. Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i pełen profesjonalizm. Momenty, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci i z chęcią będziemy, dzięki Twoim zdjęciom, często do nich wracać. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy, gdyż Twoje zdjęcia bronią się same.

 

Patrycja & Piotr

Marcinie, jeszcze raz chcieliśmy podziękować za przepiękne zdjęcia ze ślubu, wesela i pleneru. Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i pełen profesjonalizm. Momenty, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci i z chęcią będziemy, dzięki Twoim zdjęciom, często do nich wracać. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy, gdyż Twoje zdjęcia bronią się same. Szczęśliwi Małżonkowie, Patrycja & Piotr

 

Gosia & Tomasz

Jak wiele par planujących ślub i wesele, my także nie potrafiliśmy się zdecydować na wybór fotografa, który spełniłby nasze oczekiwania. A jednak gdy trafiliśmy na stronę internetową sfotografowani.pl zdecydowaliśmy się wybrać Marcina, który okazał się nie tylko profesjonalistą w każdym calu ale także serdecznym i pełnym ciekawych pomysłów człowiekiem :) Bardzo miło wspominamy naszą współpracę, Marcin ma „szósty zmysł” i dobrze wie, co ładnie wygląda, potrafi doradzić i jest kreatywny. Dzięki niemu mamy przepiękną pamiątkę z naszego ślubu i wesela, którą jesteśmy zachwyceni nie tylko my ale i nasza rodzina i znajomi, a zdjęcia plenerowe są lepsze niż sobie wyobrażaliśmy. Polecamy wszystkim narzeczonym Marcina Plutę!.

 

Monika & Filip

Trafiliśmy na stronę Marcina sfotografowani.pl przypadkiem i pierwsze co nas poruszyło to ogromna klasa i estetyka i właściwie już po kilku minutach przeglądania galerii postanowiliśmy poznać autora osobiście. I było tak jak myśleliśmy, że znaleźliśmy profesjonalistę, który kocha to co robi – a efekt? Piękne zdjęcia z naszego ślubu już zdobią ściany i wzbudzają zachwyt znajomych. Dzięki Marcin i życzymy, żeby Twoja pasja owocująca tak wspaniałym uwiecznieniem emocji była z Tobą na długo i pozwoliła wzbudzać zachwyt również w wielu innych domach.

 

Patrycja & Robert

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć. Są po prostu śliczne. Długo szukaliśmy fotografa przeglądając wiele galerii i w końcu trafiliśmy na Sfotografowanych – wybór był prosty i bardzo trafny. Współpraca z Marcinem była jak z kumplem którego znamy od lat. Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, atmosfera podczas sesji długo zostanie Nam w pamięci…”w prostych słowach: super, ekstra, fantastycznie, zajebiście…” Gorąco polecamy :)

 

Renata & Dawid

Podejście fotografa do swojej pracy fantastyczne, i w związku z tym zdjęcia również wychodzą idealnie! Polecamy wszystkim przyszłym Parom Młodym

Gosia & Piotr

Są tacy, co się w czepku urodzili, inni pod szczęśliwą gwiazdą, a Marcin? Marcin urodził się z aparatem w ręku! Przypadek? Nie sądzę. Pełen charyzmy, pomysłów, talentu, a przy tym uprzejmy, życzliwy i nad wyraz skromny człowiek. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jego praca wzbudza zachwyt, nie tylko nasz. Zdjęcia ślubne mówią same za siebie. Nie trzeba słów, wystarczy popatrzeć . Z całego serca dziękujemy, że byłeś z nami w tym szczególnym dniu!

 

Kasia & Robert

Na wstępie chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za cudowną współpracę i przepiękne zdjęcia! Marcin jest świetnym fotografem ślubnym, dzięki któremu dzień ślubu będziemy mogli wspominać na fotografiach do końca życia. Jest przesympatyczną, punktualną, rzetelną i uczciwą osobą, dzięki czemu współpraca przebiegała bez żadnych zakłóceń. Każdej osobie mogłabym bez żadnych zastrzeżeń polecić jego usługi.

 

Paulina & Tomasz

Wybór fotografa jest niełatwą decyzją dla przyszłych nowożeńców. Uchwycić chwilę, ukazać jej piękno i magię to prawdziwa sztuka. Marcina wybraliśmy sami, oglądając jego niesamowitą galerię. Pełny profesjonalizm, spokój i opanowanie to cechy, które w pełni go opisują. Dla nas był prawie jak duch – niewidoczny, dyskretny, ale zawsze w pełni gotowy by uchwycić ważną chwilę. Zdjęcia bajka, przepiękne, wzruszające. Dziękujemy! Będziemy Cię wszędzie polecać. Paulina i Tomek

 

Kinga & Kamil

Z niejednego wesela widziałem swoje zdjęcia, i nigdy nie wyszedłem tak dobrze jak na zdjęciach Marcina :) Tak na poważnie to nawet nie zauważyliśmy kiedy te zdjęcia zostały zrobione. Marcin ma duże doświadczenie w fotografii, co bardzo ułatwia organizacje współpracy. Decydując się na Marcina wybieracie pełen profesjonalizm. Świetny fotograf, świetny człowiek. Z czystym sumieniem polecamy każdemu. Z pozdrowieniami Kinga i Kamil Karkowscy. 

 

Ewelina & Łukasz

Zadowolenie w 100 %. Praca z panem fotografem sama przyjemność, pełna profesjonalność, oryginalność oraz pomysłowość w ujęciu emocji. Polecamy E & Ł

 

Justyna & Daniel

Chcieliśmy serdecznie podziękować za bardzo udaną współpracę, świetny kontakt ale przede wszystkim fantastyczne zdjęcia!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni… Nasze zdjęcia ślubne stanowią niesamowitą pamiątkę, za co jeszcze raz dziękujemy. Justyna i Daniel

 

Martyna & Piotr

Profesjonalny fotograf. Nie dał odczuć swojej obecności, bardzo życzliwy i taktowny. Ze zdjęć jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetnie uchwycone zostały najważniejsze dla nas chwile, pomimo tego, iż uważaliśmy się za mało fotogenicznych. Byliśmy więc pozytywnie zaskoczeni naszymi zdjęciami. Ogólnie gorąco polecamy.

 

Patrycja & Bartek

Z Marcinem znamy się od kilku lat. Nie raz miałem okazję razem z nim współpracować, uwieczniając najważniejsze chwile w dniu ślubu naszym klientom. Marcina od zawsze uważałem za profesjonalistę. Od początku wiedzieliśmy, że zdjęcia, które od niego otrzymamy będą starannie obrobione. W dniu odbioru zdjęć zostaliśmy mile zaskoczeni. Efekt pracy Marcina powalił na kolana całą rodzinę i znajomych. Otrzymane zdjęcia są pełne emocji. Bardzo chętnie do nich wracamy i wspominamy nasz dzień. Z czystym sumieniem takiego fotografa jak Marcin możemy polecić każdemu!

 

Paulina & Karol

Jak zdefiniować świetnego fotografa? W dwóch słowach: Marcin Pluta. Znaleźliśmy jego stronę przez przypadek i od razu zachwyciły nas zdjęcia. Jednak te z naszego ślubu i wesela, to najpiękniejsze fotografie, jakie oglądaliśmy w życiu! A do tego trzeba wspomnieć, że Marcin to nie tylko profesjonalista, to również bardzo miły człowiek, przy którym czuliśmy się swobodnie. Nie musieliśmy także długo czekać na odbiór zdjęć, wszytko odbyło się w umówionym terminie. Teraz wszystkim szczerze polecamy Marcina!

 

Karina & Damian

Zdjęcia oczywiście rewelacyjnie, zachwycające! Mamusie płaczą ze wzruszenia, oglądając ujęcia. Dzięki Twojej pracy i talentowi ujęte są wszystkie myśli i uczucia jakie nam i gościom towarzyszyły w tym ważnym dla nas dniu. Album jest przepiękny. Marcin, jesteś VIP-em w branży fotograficznej. Współpraca z Tobą była czystą przyjemnością. Myślę, że na pewno się jeszcze spotkamy np na chrzcinach ;)

 

Basia & Piotr

Talent fotograficzny Marcina zobaczyliśmy na zdjęciach ślubnych kolegi i od razu było wiadome, że nie musimy już więcej szukać ;) Zdjęcia są piękne, naturalne i aż szkoda, że wesele nie trwa dalej. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Marcinem i cieszymy się, że będziemy mogli znowu się spotkać na kolejnym weselu ;) Dziękujemy Ci bardzo za super wspomnienia ;) Basia i Piotrek

 

Dominika & Tomasz

Marcin, serdecznie dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, którymi zachwyca się cała nasza rodzinka, znajomi i oczywiście my. Fotografie są piękne, naturalne, widać na nich prawdziwe emocje, chwile wzruszenia oraz radość gości.To wielki zaszczyt spotkać kogoś, kto kocha tak swoją pracę i wykonuje ją z sercem. Było nam bardzo miło mieć Cię na naszej uroczystości zaślubin i przyjęciu weselnym. Współpraca z Tobą to była czysta przyjemność zatem polecamy Cię serdecznie innym! Pozdrawiamy, Dominika i Tomasz.

 

Marta & Ireneusz

Współpraca z Marcinem okazała się prawdziwą przyjemnością. Jego dyskretne zaangażowanie, życzliwość i profesjonalne podejście wpływały na nas zdecydowanie uspokajająco. Efekt pracy okazał się fantastyczny. Trafne kadry, niebanalne spojrzenie na fotografię oraz wysokiej jakości sprzęt w rękach prawdziwego fachowca dały znakomity rezultat – za co my i nasi równie zadowoleni goście bardzo Ci dziękujemy Marcin!

 

Ania & Marcin

Marcinie świetny z Ciebie fotograf- dzięki Tobie nasze zdjęcia ze ślubu i wesela na całe życie pozostaną najwspanialszą pamiątką tego wyjątkowego dla nas dnia. Zdjęcia są nietuzinkowe, zachwycają, cieszą oko a przede wszystkim dostarczają mnóstwo radości i wzruszeń. Ująłeś Nas wrażliwością a potem dyskrecją podczas robienia zdjęć…niesamowite, że byłeś praktycznie niezauważalny na weselu a jednocześnie udało Ci się utrwalić masę niezwykłych momentów z Tego dnia. Z całego serca dziękujemy za pracę jaką dla Nas wykonałeś…ukłony w Twoją stronę…

 

Ilona & Krzysztof

Po godzinach spędzonych na poszukiwaniu fotografa, który swoimi fotografiami urzeknie nasze serca, trafiliśmy w końcu na fotografie Marcina. Już podczas pierwszego spotkania wzbudził on nasze zaufanie i zdecydowaliśmy się by to właśnie on uwiecznił pierwsze chwile naszej wspólnej wędrówki na fotografiach. Współpraca z Marcinem przebiegała wzorowo, a dostarczony materiał spełnił nasze oczekiwania. Piękne zdjęcia i pełen profesjonalizm, tak w skrócie możemy opisać naszą współpracę z Marcinem. Gorąco polecamy i dziękujemy!

 

Ania & Paweł

Sfotografowani to także i my… a ten, który to uwiecznił to sympatyczny, uśmiechnięty, życzliwy profesjonalista swojego fachu. Działa uspakfajająco na tych, którzy podejmują najważniejszą decyzję w swoim życiu. Jest zawsze tam, gdzie być powinien, lecz jednocześnie jest niewidoczny. Utrwala to co najpiękniejsze, powodując, że nigdy nie zapomnimy tych chwil!!! Dziękujemy. Ania i Paweł

 

Agnieszka & Paweł

Współpraca z Marcinem to czysta przyjemność. To nie tylko profesjonalny, pełen pasji fotograf ale także fajny, życzliwy człowiek. Jego zdjęcia zachwycają barwami, wyrazistością i nastrojem. Są przepiękne! Również albumy, które otrzymaliśmy robią ogromne wrażenie na wszystkich, którzy je oglądają – cudowna pamiątka! Gorąco polecamy!

 

Kasia & Daniel

Marcin to profesjonalista! Kreatywny, sympatyczny:) Zdjęcia, na których utrwalił te najważniejsze dla nas chwile są wyjątkowe. Wyróżnia je żywa kolorystyka, piękne kontrasty, ciekawe ujęcia. Z pewnością staną się dla nas wspaniałą pamiątką na lata… GORĄCO POLECAMY!!!

 

Agnieszka & Dariusz

Zdjęcia Marcina wyróżniają się pięknym naturalnym światłem, przemyślaną kompozycją, bogactwem kolorów. Zdjęcia są naturalne, eleganckie, a zarazem pełne emocji i wdzięku. Prawdziwy profesjonalista z pasją. Szczerze polecamy i dziękujemy!

 

Paulina & Piotr

Dziękujemy za zdjęcia, są cudowne! Uchwyciłeś wszystkie ważne momenty naszej uroczystości, dzięki czemu możemy zawsze do nich wrócić. Plener też wyszedł super i w ogóle nie widać że zmarzliśmy. Profesjonalnie, miło i sympatycznie. Polecamy wszystkim!!!

 

Bożena & Jakub

Na Marcina trafiliśmy przypadkowo. Zależało nam na oryginalnych zdjęciach, dlatego skrupulatnie przeglądaliśmy kolejne znalezione w Internecie portfolio. Zdjęcia Marcina od razu przykuły naszą uwagę…ciekawe ujęcia, żywe kolory…Liczyliśmy na taki sam efekt i nie zawiedliśmy się! Chwalimy sobie także bardzo miły kontakt, profesjonalne i pomocne podejście np. w trakcie zdjęć plenerowych, zarówno Marcina, jak i jego żony Justyny :) O jakości zdjęć świadczą opinie rodziny i znajomych – wszyscy podkreślają świetne pomysły i wyjątkowy urok zdjęć, nawet gdy ich o to nie pytamy ;) Do takich zdjęć chce się wracać, dziękujemy

 

Żaneta & Marek

Po wielu dniach, godzinach spędzonych na poszukiwaniu fotografa, przeglądając dziesiątki stron, w końcu trafiliśmy na niego, na Marcina Plutę, który jako jedyny zafascynował nas swoimi zdjęciami. Marcin bardzo konkretnie podchodzi do spraw, kontakt z nim rewelacyjny, zdjęcia rownież. Dziś śmiało stwierdzić można, że jeden z najlepszych fotografów. Bardzo polecamy i raz jeszcze dziękujemy za wspaniałe zdjęcia.

 

Kasia & Bartek

Praca z Marcinem to czysta przyjemność. To fotograf z pasją, który potrafi uchwycić w wyjątkowy sposób emocje towarzyszące wszystkim w tym wyjątkowym dniu. Marcin tworzy niesamowity klimat zdjęć, które są bardzo naturalne i spontaniczne. Dyskrecja Marcina w czasie pracy jest na prawdę ujmująca :)

 

Ania & Janusz

Marcin jest bardzo sympatyczną osobą znającą się bardzo dobrze na swoim fachu. Jest osobą, która potrafi w bardzo ciekawy sposób urozmaicić każde zdjęcie . Teraz przeglądając zdjęcia przeżywamy wszystko raz jeszcze a to dzięki temu, że Marcin był w odpowiednim miejscu, w odpowiedniej chwili. Uwiecznił dla nas najważniejsze chwile w naszym życiu za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Ze zwykłych zdjęć powstała dla nas niezwykła pamiątka na lata!

 

Karina & Tomasz

Marcin… Dzięki Tobie nasze zdjęcia są piękną historią, do której będziemy powracać w każdym momencie naszego wspólnego już życia i przeżywać wszystko na nowo z równie wielkimi emocjami. Serdecznie dziękujemy za Twój profesjonalizm, niezapomnianą sesję plenerową i atmosferę jakbyśmy znali się od lat :) Pozdrawiamy… Karina i Tomek :)

 

Karolina & Dariusz

Marcin – fotograf, który pozostał człowiekiem” – film, który każda Młoda Para powinna obejrzeć. W roli głównej my, odgrywający jedną z najważniejszych ról w naszym (już wspólnym ;)) życiu. Oprócz nas w tej komedii romantycznej występuje także Marcin Pluta – zdobywca Oscara za najlepszą rolę drugoplanową. Według nas nikt lepiej nie odegrałby roli tytułowego Marcina. Nie jest zwykłym aktorem – jest człowiekiem z pasją i wirtuozem lustrzanki, nie jest „jednym z wielu” – łamie utarte schematy i pozwala na bycie sobą. Ale przede wszystkim rozsiewa wokół siebie tak pozytywną aurę, że po jednym filmie, nie chce się już grać z nikim innym. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy :)Karolina i Darek

 

Ewelina & Dawid

Polecamy wszystkim skorzystanie z usług Marcina. Zdjęcia, które otrzymaliśmy są ciekawe i niebanalne, wszystkim się bardzo podobają. Fotoalbum, który dla Nas przygotował to najwspanialsza pamiątka tego ważnego dla Nas dnia.

 

Ania & Piotr

O Marcinie dowiedzieliśmy się dzięki poleceniu znajomych, którzy korzystali z jego usług fotografowania wesela. Na początku wahaliśmy się trochę, czy to będzie „ten” fotograf bo na rynku usług nie brakuje Panów Mietków i Franków, którzy przypadkowo kupili lustrzankę :) Ostateczną decyzję podjęliśmy od razu, gdy zobaczyliśmy galerię na stronie internetowej. Nie zawiedliśmy się… mamy piękny album, zdjęcia plenerowe, galerię internetową, którą możemy przesłać znajomemu na każdym miejscu na ziemi. Oczywiście również wszystkie zdjęcia, które nie zostały ”obrobione”. Polecamy z całego serca.

 

Grażyna & Tomasz

Zdjęcia ze ślubu i wesela są przepiękne. Są najwspanialszą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Marcin ujął nas podejściem do klienta, dyskrecją w trakcie uroczystości. Wszystkim tym, którzy oczekują profesjonalnej pamiątki i obsługi na najwyższym poziomie – Polecamy!

 

Kasia & Maciek

Profesjonalizm Marcina i elastyczne podejście do potrzeb klienta sprawiły, że nasze zdjęcia są naturalne i pełne emocji jakie nam towarzyszyły w tym dniu. Piękny album jest wspaniałą pamiątką, a dzięki galerii mogliśmy szybko podzielić się zdjęciami z rodziną i przyjaciółmi. Bardzo polecamy.

 

Kasia & Rafał

Z całego serca polecamy wszystkim zainteresowanym współpracę z Marcinem. Jest to człowiek pełen pasji i całkowicie profesjonalny. Zdjęcia zrobione przez Marcina wzbudzają zachwyt wśród naszych znajomych i rodziny. Fotoalbumy oraz ich oprawa są doskonale dopracowane. Całość pracy wykonanej przez Marcina oddaje piękno tego szczególnego dnia.