Fotograf ślubny Częstochowa - Marcin Pluta

Fotografia ślubna Częstochowa

 

Nazywam się Marcin i od przeszło 10 lat fotografuję śluby na terenie Częstochowy oraz całego Śląska i Małopolski. Specjalizuje się w fotografowaniu tradycyjnych uroczystości ślubnych i podejmuje każde wyzwania fotograficzne. Częstochowa to moje rodzinne miasto właśnie dlatego uwielbiam tutaj fotografować. Sesje plenerowe wykonuje w różnych ciekawych lokalizacjach, również odległych. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.

 

Najnowsze reportaże ślubne

Marzena • Marcin

Fotografia ślubna Kraków

Kinga • Irek

Fotograf ślubny Małopolska

Kamila • Tomasz

Fotografia ślubna Kraków

Justyna • Wojtek

Fotografia ślubna Śląsk

Ewelina • Mariusz

Fotografia ślubna Małopolska

Magda • Marcin

Fotografia ślubna Wolbrom

 

Fotograf ślubny Częstochowa - Marcin Pluta

Z każdego ślubu staram się wydobyć dużo pięknych i radosnych zdjęć. Dzielnie walczę o każdego RAWa a stres podczas pracy działa na mnie motywująco. Zdjęcia ślubne wykonuje dyskretnie i bez ingerencji w uroczystość. Podczas selekcji wybieram tylko najciekawsze i wyjątkowe zdjęcia, które obrabiam w programie graficznym. Dodatkowo wykonuje również solidne fotoalbumy i piękne dreambooki. Posiadam albumy pokazowe które zaprezentuje podczas Naszego ewentualnego spotkania.

 

Kontakt i wycena reportażu ślubnego

Jeżeli szukacie fotografa z Częstochowy, który w odpowiedni sposób sfotografuje Wasz ślub to zapraszam do kontaktu poprzez poniższy formularz. Więcej informacji o jest na stronie faq. Zapraszam również na stronę o mnie.

Wyślij wiadomość