Fotograf ślubny Kraków, Małopolska & Śląsk

Marcin Pluta

 

Rodzinne archiwum fotograficzne

 

 

Cześć, nazywam się Marcin Pluta i jestem fotografem.

Reprezentuje popularny rocznik ’81. Już nie taki młody ale w sercu nadal młodzieńcza dzikość drzemie a na plecach duży bagaż doświadczeń nie tylko fotograficznych ;)

Mieszkam w Bukownie na pograniczu Śląska i Małopolski. Jestem ojcem i mężem. Chodzę po lesie. Fotografuję. Słucham muzyki. Uwielbiam oglądać stare fotografie rodzinne. Dzięki nim wiem jak wyglądał mój dziadek, którego nigdy nie miałem okazji poznać oraz mogę wracać do momentu urodzenia mojej córki, gdy pierwszy raz na nią spojrzałem.

Interesuje się nowymi technologiami, grafiką komputerową, marketingiem internetowym oraz sportami walki. Nurtują mnie tajemnice wszechświata…

Najczęściej fotografuję w Katowicach, Krakowie oraz moim rodzinnym mieście Częstochowie ale wyprawy w dalsze rejony kraju to dla mnie ciekawa przygoda, której nigdy sobie nie odmawiam. Fotografia ślubna nie uznaje kompromisów dlatego zawsze daje z siebie 110% i tylko najlepsze zdjęcia uważam za wystarczająco dobre. Klientów traktuje jak przyjaciół, ponieważ wiem, że dobre relacje wpływają korzystnie na zdjęcia ślubne. Pracuję dyskretnie i bez ingerencji w przebieg uroczystości. Więcej informacji o fotografii ślubnej jest na stronie faq.

Szukasz fotografa? Napisz do mnie:

Wyślij wiadomość