Marcin Pluta fotograf

Cześć! Mam na imię Marcin i jestem fotografem ślubnym. Najczęściej fotografuję na terenie Śląska i Małopolski.

 

Fotograf ślubny Marcin Pluta - strona o mnie

 

Reprezentuje popularny rocznik ’81. Już nie taki młody ale w sercu nadal młodzieńcza dzikość drzemie a na plecach duży bagaż doświadczeń nie tylko fotograficznych ;)

Mieszkam w Bukownie na pograniczu Śląska i Małopolski. Jestem ojcem i mężem. Chodzę po lesie. Fotografuję. Słucham muzyki. Uwielbiam oglądać stare fotografie rodzinne. Dzięki nim wiem jak wyglądał mój dziadek, którego nigdy nie miałem okazji poznać oraz mogę wracać do momentu urodzenia mojej córki, gdy pierwszy raz na nią spojrzałem.

Interesuje się nowymi technologiami, grafiką komputerową, projektowaniem stron www oraz sportami walki. Nurtują mnie tajemnice wszechświata…

Najczęściej fotografuję w Katowicach, Krakowie oraz moim rodzinnym mieście Częstochowie ale wyprawy w dalsze rejony kraju to dla mnie ciekawa przygoda, której nigdy sobie nie odmawiam. Fotografia ślubna nie uznaje kompromisów dlatego zawsze daje z siebie 110% i tylko najlepsze zdjęcia uważam za wystarczająco dobre. Klientów traktuje jak przyjaciół, ponieważ wiem, że dobre relacje wpływają korzystnie na zdjęcia ślubne. Pracuję dyskretnie i bez ingerencji w przebieg uroczystości. Więcej informacji o fotografii ślubnej jest na stronie faq.

Szukasz fotografa na wesele? Napisz do mnie:

Wyślij wiadomość