Czy zajmujesz się tylko fotografią ślubna? Jakie jest Twoje doświadczenie?
Obecnie skupiam się głównie na fotografii ślubnej, ponieważ ten rodzaj fotografii sprawia mi najwięcej satysfakcji. Mam za sobą wykonanych ponad 150 reportaży ślubnych. Od czasu do czasu fotografuję również wnętrza. Szacuje, że w całym życiu wykonałem ponad pół miliona zdjęć.

Gdzie mieszkasz i na jakim terenie wykonujesz reportaże ślubne? Czy pobierasz opłatę za dojazd?
Mieszkam w Bukownie k.Olkusza. To małe miasteczko na pograniczu Śląska i Małopolski i głównie na terenie tych województw wykonuję reportaże ślubne. Nie pobieram opłat za dojazd w dniu wesela. Dojazd w inny rejon Polski to nie problem, tylko kwestia dogadania szczegółów.

Jak wygląda Twoja praca?
Ślub to ważna i wyjątkowa uroczystość dlatego fotografuję dyskretnie, bez ingerencji w przebieg uroczystości. Skupiam się na emocjach, uczuciach, ulotnych chwilach i dobrym świetle. Doskonale wiem, że dobre relacje wpływają na dobre zdjęcia, dlatego swoich klientów traktuje jak przyjaciół. Fotografia ślubna nie uznaje kompromisów dlatego zawsze daje z siebie 110% i tylko najlepsze zdjęcia uważam za wystarczająco dobre.

Jakim sprzętem fotografujesz?
Fotografuję pełnoklatkową lustrzanką Nikon D4. Współpracuje ona z kilkoma jasnymi obiektywami Nikona. Zawsze są przy mnie 2 zestawy fotograficzne, aby w razie awarii jednego móc kontynuować pracę. Zdjęcia obrabiam na szerokogamutowym monitorze graficznym. Dzięki regularnie przeprowadzanej kalibracji monitora -kolorystyka Waszych zdjęć nie jest dziełem przypadku i wygląda dobrze na różnych monitorach, również tych amatorskich, nieskalibrowanych. 

Jak zabezpieczasz się przed utratą zdjęć?
Przywiązuje duże znaczenie do bezpiecznego przechowywania danych. Już na etapie fotografowania zdjęcia są dublowane i zapisywane niezależnie na dwie karty pamięci, co wyklucza możliwość utraty zdjęć na skutek uszkodzenia karty pamięci. Zarchiwizowane zdjęcia na dyskach przechowuje w przynajmniej dwóch osobnych lokalizacjach.

Czy wykonujesz albumy ślubne?
Od kilku lat wykonuje tylko fotoalbumy, gdyż mają one dużą przewagę nad albumami klasycznymi i fotoksiążkami. Posiadam przykładowy fotoalbum, który chętnie Wam zaprezentuję podczas spotkania. Fotoalbumy sam projektuje, ale daje Wam możliwość ingerencji w to jakie zdjęcia będą w nim zamieszczone, czy też jaki będzie kolor i rodzaj okładki.

Ile otrzymamy zdjęć i jak długa będziemy na nie czekać?
Najczęściej po całodniowym reportażu ślubnym oddaje 250 najlepszych, obrobionych zdjęć oraz minimum 1000 zdjęć dokumentalnych. Szczegółowy opis ilości zdjęć jest w mojej ofercie. Zdjęcia są gotowe po ok 2-3 miesiącach. 

Masz inne pytanie? Chcesz poznać ofertę cenową?
Zapraszam do kontaktu poprzez poniższy formularz
Wyślij
Wiadomość została wysłana.
Jeżeli moja odpowiedź nie dojdzie w 24h sprawdź spam.
Back to Top