Fotografia ślubna Myszków

Najnowsze zdjęcia ślubne 

Kasia • Paweł

Fotografia ślubna Małopolska

Ewelina • Mariusz

Fotografia ślubna Małopolska

Arleta • Sławek

Fotografia ślubna Kraków

Dominika • Maciej

Sesja plenerowa Małopolska

Magda • Marcin

Reportaż ślubny z Wolbromia

Patrycja • Damian

Fotografia ślubna Śląsk

 

Kiedy zaczynałem swoją pracę jako fotograf ślubny, pomyślałem, że wynagrodzenie za fotografowanie ślubów i ludzi będzie tak niesamowite, jak to tylko możliwe. Moim marzeniem było zostać profesjonalnym fotografem ślubnym i to marzenie spełniło się. 

W ciągu pierwszego roku działalności sfotografowałem tylko kilka ślubów,  teraz każdego roku fotografuję ich kilkanaście. Otrzymanie polecenia, bez względu na to, na jakim etapie jesteś jest niesamowite. Moja pierwsza ślubna realizacja była łatwa i prosta ale inne już nie. Zawsze nawiązuje świetne relacje z parą młodą zarówno przed, jak i w dniu ślubu - to pomaga przy fotografowaniu ślubów i wesel.  Zawsze staraj się pamiętać, że jesteś chodzącą reklamą dla swojej firmy, na długo zanim ktokolwiek zobaczy zdjęcia, i zawsze traktuj wszystkich z życzliwością i szacunkiem . Ludzie zauważają, że jesteś dobrym człowiekiem.

Fotografia ślubna i weselna w myszkowie

Myszków to miasto w którym uwielbiam fotografować śluby. Jest to związane z faktem, że urodziłem się w Częstochowie a mieszkam w koło Olkusza. Zapraszam do zapoznania się z moim dorobkiem zdjęć ślubnych oraz ofertą cenową.

Fotografia ślubna Myszków

Piękne chwile uchwycone na fotografiach

Wykonuje reportaż ślubny, który jest nasycony pięknymi momentami. Piękne chwile, wzruszające momenty i ciekawe kadry to tylko część tego co można zobaczyć na moich zdjęciach. Jeżeli mieszkasz w Myszkowie lub okolicach, poszukujesz dobrego fotografa ślubnego to zapraszam do kontaktu. 

Myszków - Fotografia ślubna, Fotograf ślubny