06-06-2019
Fotograf ślubny Marcin Pluta

Fotografia ślubna Małopolska

Najnowsze zdjęcia ślubne 

Paulina & Zbyszek • Ślub w Kościele Karola Boromeusza w Krakowie oraz sesja plenerowa w małopolsce

Fotograf ślubny Małopolska

Karolina & Jakub • Wesele w Sali Lazurowej w Zawadach i sesja plenerowa na Górze Zborów

Fotografia ślubna Częstochowa

Karolina & Grzegorz • Ślub plenerowy i wesele w Dworku nad Rozlewskiem w Kluczach

Fotografia ślubna Olkusz

Marzena & Marcin • Wesele w sali bankietowej "Nedan" w Pcimiu i sesja na Zamku w Niepołomicach

Fotografia ślubna Kraków

Kinga & Irek • Reportaż ze ślubu Krakowianki i Flisaka Pienińskiego w Sromowcach Niżnych

Fotograf ślubny Małopolska

Justyna & Wojtek • Szalone wesele w sali weselnej Atmosfera oraz sesja na górze Ochodzita

Fotografia ślubna Śląsk

 

Poznaj piękną sztukę zdjęć ślubnych

Jestem fotografem, który skupiają się na pięknie i kreatywności wszystkich zdjęć. Dzięki licznym doświadczeniom z podróży po kraju wiem, jak uchwycić istotę i emocji na Twoim ślubie. Staram się oferować wyjątkowe usługi fotograficzne wszystkim klientom. Gwarantuje, że nie będziesz zawiedziony zdjęciami i usługami. Nie tylko zajmujemy się obszarem Małopolski, ale także pracuje jako fotograf ślubny na terenie całego śląska.

Fotografia ślubna Zawiercie

 

Unikalne zdjęcia zaręczynowe i ślubne

Chwytam wyjątkowe chwile poprzedzające wielki dzień. W sesji zdjęciowej zaręczynowej będziemy podróżować po mieście, aby znaleźć najlepsze lokalizacje do fotografowania na miejscu. Będziemy tworzyć obrazy tak tradycyjne lub tak wyjątkowe, jak chcesz. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie fotografii i fotoreportażu wiem, jak uchwycić wyjątkowe chwile, dostosowane do Twojego osobistego stylu i gustów.

 Stworzymy fotograficzną historię wszystkiego, od przyjęcia zaręczynowego po wesele. W ten sposób ty i twój znaczący inny będziecie mieć książkę z historią ślubu, która świętuje wasz wyjątkowy dzień!

Zawiercie - Fotografia ślubna, Fotograf ślubny

 

Piękne fotografie z okazji ślubu

Uchwycimy wszystkie wyjątkowe chwile od ceremonii po przyjęcie. Podobnie jak inni najlepsi fotografowie ślubni, korzystamy z kompleksowych technik fotograficznych i procesów edycji, aby pięknie i twórczo dokumentować jeden z największych dni twojego życia. Jeśli masz ślub w miejscu docelowym, zajmiemy się fotografią w okolicy i upewnimy się, że otrzymasz zdjęcia, o których marzyłeś w dniu ślubu. Dzięki konkurencyjnym cenom fotografii ślubnej nasi najlepsi fotografowie ślubni zrobią zdjęcie dla panny młodej i pana młodego w Małopolsce.