Fotografia ślubna Jaworzno

najnowsze zdjęcia ślubne

Kasia • Paweł

Fotografia ślubna Małopolska

Ewelina • Mariusz

Fotografia ślubna Małopolska

Arleta • Sławek

Fotografia ślubna Kraków

Dominika • Maciej

Sesja plenerowa Małopolska

Magda • Marcin

Reportaż ślubny z Wolbromia

Patrycja • Damian

Fotografia ślubna Śląsk

 

Cześć, jestem Marcin, fotograf ślubny z Bukowna k. Jaworzna

Dziękuję za zatrzymanie się i bycie na tyle ciekawym, by znaleźć drogę do tej strony. Mam szczęście :)

Specjalizuję się w fotografii ślubnej i fotografii wnętrz. Fotografuję od 10 lat na terenie śląska i małopolski.  Uwielbiam pracować w mieście, które żyje i zmienia się każdego dnia ale również podczas dzikich wypraw po bezkresach Naszego pięknego kraju. To, co najbardziej zaskoczyło mnie od samego początku mojej pracy jako fotograf ślubny to różnorodność emocji i obyczajów. Z moimi parami lubię się zaprzyjaźniać. Wiem, że wówczas otwierają się one dla mnie w efekcie czego zdjęcia są ładniejsze. 

Fotograf ślubny Jaworzno

Twój wielki dzień ślubu

Twój dzień ślubu nie powinien być sesją zdjęciową. Przynajmniej w mojej opinii. Powinnaś mieć mnóstwo czasu, żeby się połączyć, przytulić przyjaciół, popijać szampana, pić whisky, cokolwiek! Powinieneś także zrobić kilka naprawdę świetnych zdjęć, ale powinno to być bezbolesne doświadczenie. Właśnie to zamierzam zrobić w dniu ślubu. Nie zależy mi na bezsensownych zdjęciach i udawaniu wydarzenia, które nigdy nie wydarzyło się tylko ze względu na zdjęcie. W dniu ślubu jest mnóstwo prawdziwych i wyjątkowych wydarzeń, które są godne pamięci.

Jeśli chodzi o te portrety, niektóre pary potrzebują kilku wskazówek a inne nie. Wszystko zależy od odczucia i współpracy. Chcę Cię poruszać, abym mógł dowiedzieć się, jak Ty i Twój partner wchodzicie w interakcje. W ten sposób otrzymuję takie szczere zdjęcia.

Nadal ciekawy? Możesz przeczytać trochę więcej o mnie i jak myślę o fotografii ślubnej .

Fotografia ślubna Jaworzno