Fotograf na chrzest Katowice

Fotografia chrztu Katowice - Marcin Pluta

Fotograf na chrzest katowice

Bardzo się cieszę się, że odwiedziliście moją stronę szukając fotografa na uroczystość Chrztu Świętego w Katowicach. Jeśli rozpoczęliście poszukiwania fotografa to oznacza,  że zdjęcia są dla Was ważne. Wybór odpowiedniego fotografa na Chrzest Święty to z pewnością trudny wybór, dlatego napiszę o sobie dwa zdania. Nazywam się Marcin Pluta i od 10 lat specjalizuję się w fotografowaniu chrztów i innych uroczystości. Wykonuję naturalny reportaż fotograficzny. Staram się być niewidoczny i wyłapywać ciekawe momenty i sytuacje. Posiadam zezwolenie na fotografowanie chrztów w obiektach sakralnych. Jeśli poszukujesz doświadczonego fotografa, który w ciekawy i ładny sposób uwieczni chrzest święty Waszego dziecka to zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam Marcin Pluta

Zdjęcia z uroczystości chrztu w Katowicach

Chrzest Antosi i Amelki

Zapraszam na reportaż z chrztu świętego kuzynek Antosi i Amelki

Chrzest Milanka

Fotografia chrztu Chrzest Milanka

Chrzest Natanka

Reportaż z chrztu świętego Natanka

 

Oferta cenowa na fotografię chrztu w Katowicach

 

Oferta

PAKIET 
STANDARDOWY

REPORTAŻ Z CHRZTU OBEJMUJE

  • Przygotowania w domu
  • Chrzest święty
  • Zdjęcia grupowe i życzenia
  • Zdjęcia podczas przyjęcia

Pakiet zawiera 100 wyselekcjonowanych i obrobionych graficznie zdjęć w pełnych rozdzielczościach udostępnionych poprzez dysk wirtualny Google

INFORMACJE DODATKOWE

  • Nie wymagam wpłaty zadatku
  • Nie pobieram opłat za dojazd
  • Czas oczekiwania na zdjęcia do 7 dni
  • Możliwość zamówienia fotoksiążki i odbitek

 

 

Zapytaj o wolny termin

Napisz wiadomość aby poznać cenę i dostępność terminu ​​​​​

Zapraszam do kontaktu poprzez formularz lub kontakt telefoniczny (również sms) +48 784 00 25 45

Wyślij wiadomość

 

Fotograf na chrzest Katowice

Fotograf na chrzest Katowice

Fotograf na chrzest Katowice

Fotograf na chrzest Katowice

 

Więcej informacji o fotografowaniu chrztów w Katowicach

Zawsze uważałem, że nie wolno używać lampy błyskowej aparatu w kościele. Bez względu na to, jak ciemne jest miejsce i jak potrzebne może być dodatkowe światło, wystrzeliwanie lampy błyskowej przeszkadza, gdy goście próbują skupić się na ceremonii. Powaga słów wypowiadanych w kościele zasługują na mój szacunek. 

Mały Mikołaj został ochrzczony w sobotę w kościele Mariackim. Ten kościół jest jednym z najpiękniejszych miejsc kultu w Katowicach. Podobnie jak większość kościołów jest dość ciemny. Ale przy tak wysokich sufitach, nawet gdybym użył lampy błyskowej, nie byłoby niczego, od czego mógłby ją odbić, przez co mój błysk byłby praktycznie bezużyteczny. Na szczęście obszar ołtarza głównego jest dobrze oświetlony, a dodatkowe oświetlenie pochodzi z witraży znajdujących się po bokach kościoła.

Wskazówki dla kolegów fotografów

Dla wszystkich fotografów (takich jak ja) moje ustawienia były następujące: ISO 3200, przysłona f / 1.8 i czas otwarcia migawki 1/100. Zdjęcia gości w ławkach były najciemniejsze (a przez to najgłośniejsze pod względem ziarnistości pikseli), ale i tak wypadły świetnie. Jedyny raz, kiedy użyłem lampy błyskowej, to zdjęcia rodzinne po serwisie, z lampą skierowaną prosto na kartę odbijającą. Wskazówka dla wszystkich fotografów: jeśli masz jakieś zdjęcia, na których jest za dużo szumu w pikselach, pamiętaj, że wszystko wygląda lepiej w czerni i bieli, gdzie szum zamienia się w „ziarnistość filmu”, nadając mu artystycznego charakteru.

To było najbardziej wyszukany chrzest, jaki kiedykolwiek sfotografowałem, łącznie z ormiańskim ortodoksyjnym ślubem, który zrobiłem kilka lat temu. Chrzest polegał na trzykrotnym zanurzeniu dziecka pod wodą, namaszczeniu go oliwą z oliwek, obcięciu włosów na kształt krzyża i rozrzuceniu kadzidła dookoła. Michałek głośno wyraził swój sprzeciw wobec zanurzenia (tak jak my wszyscy), był najlepszym dzieckiem podczas nabożeństwa. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szczegółach ceremonii, to napisz do mnie.

Po nabożeństwie rodzina zjadła kolację w restauracji. Sala była piękna, a wielkość idealna na kameralną imprezę z zaledwie 38 gośćmi. Mam Mikołajka sama zaplanowała całe wydarzenie i wybrała motyw karuzeli na przyjęcie, wraz z oszałamiającym ciastem. Wyszedłem przed pokrojeniem ciasta, ale jednemu z młodszych gości nie mógł się oprzeć tortowi.

 

Niech każda chwila waszego chrztu w Katowicach będzie trwała przez wieczność!

W Katowicach corocznie odbywa się ponad 1000 chrztów. Jako fotograf towarzyszę Ci podczas chrztu świetego w Katowicach, aby profesjonalnie utrwalić ten wyjątkowy i wspaniały dzień dla Ciebie na przyszłość. Nasi fotografowie chrzcielni specjalizują się w robieniu zdjęć w kościołach i towarzyszą Wam podczas chrztu w Katowicach. Pracujemy również dla was podczas bierzmowania, komunii i bierzmowania. Nasi doświadczeni fotografowie z Katowic dyskretnie i profesjonalnie towarzyszą Waszemu chrzcie prawosławnemu, bierzmowaniu katolickiemu, bierzmowaniu protestanckiemu, żydowskiej bar micwie lub komunii chrześcijańskiej. Podczas uroczystości grupowych, takich jak bierzmowanie, można również zarezerwować fotografa dla kilku rodzin. W ten sposób powstają piękne zdjęcia reportażowe w trakcie i po zakończeniu usługi w jednym zamówieniu Zdjęcia grupowe kilku rodzin. Zarezerwuj swojego fotografa w Katowicach wygodnie, szybko i łatwo i zabezpiecz magiczne zdjęcia z chrztu. Cieszymy się na Twoje świętowanie.