Fotograf na chrzest Gliwice

Chrzest nowego członka rodziny to ważna chwila w życiu całej Rodziny. Pomyśl, aby te piękne momenty były w profesjonalny sposób uwiecznione, gdyż będą one stanowić piękną pamiątkę dla Was i Waszego dziecka. Zdjęcia z Chrztu otrzymacie już 7 dni po uroczystości ale największa radość z ich oglądania przyjdzie dopiero po latach. Zdjęcia wykonuję na terenie Gliwic i okolic.

 

Jak fotografuję  Portfolio  Cennik  Kontakt

 

Czy warto inwestować w profesjonalnego fotografa na chrzest?

Oczywiście, że warto. Chrzest święty to wesoła uroczystość jednak jest trudna do sfotografowania dlatego warto aby wykonał ją fotograf. Zagwarantuje Wam to ładne, a przede wszystkim pełne emocji zdjęcia. 

Nazywam się Marcin Pluta i od 10 lat specjalizuje się w fotografowaniu chrztów oraz ślubów. Posiadam stosowne zezwolenie z Kurii na fotografowanie w kościołach. Swobodnie poruszam się podczas ceremonii kościelnych, zachowując należyty szacunek dla kościoła i nie ingeruje w przebieg uroczystości. Jeżeli szukacie fotografa na chrzest w Gliwicach to zapraszam do kontaktu poprzez formularz na dole strony.

 

Jak fotografuję Chrzest

Pracę zaczynam od przygotowań do chrztu a kończę na przyjęciu.

Zdjęcia z przygotowania do chrztu

Przygotowania do chrztu odbywają się w Waszym domu. Jest wówczas dobre światło i luźna atmosfera, która naturalnym zdjęciom. Fotografowanie szczęśliwych chwil Waszej rodziny, gdy przygotowujecie się do chrztu dziecka to dla mnie tak naprawdę przyjemność. Podczas tego reportażu jest dużo radości, ciekawych momentów, emocji i pięknych relacji jakie pojawiają się miedzy Wami a dzieckiem. Podczas przygotowań wykonuję również dużo portretów rodzinnych i zdjęć pokazujących życie Waszej rodziny.

Zdjęcia z sakramentu Chrztu

Sakrament Chrztu odbywa się w kościele. To najważniejsza cześć reportażu z chrztu, w której skupiam się na udokumentowaniu wszystkich istotnych momentów. Pracuje z dużym szacunkiem do miejsca i staram się być dyskretny aby nie rozpraszać księdza oraz Was. Podczas zdjęć w kościele często jest ciemno dlatego jestem wyposażony w jasne obiektywy aby móc zapewnić optymalną jakość zdjęciom. W 95% reportaży nie używam lampy błyskowej ponieważ wiem, że przeszkadza ona w celebrowaniu uroczystości. Po Mszy wykonuję zdjęcie grupowe gości do którego czasem dołącza również ksiądz. Może ono być wykonane w kościele lub przed kościołem.

Zdjęcia z przyjęcia

Po mszy następuje przyjęcie, które najczęściej rozpoczynam od fotografowania życzeń dla Waszego dzieciątka. Następnie wykonuję zdjęcia reportażowe i ciekawe momenty. Lubię również wykonać kilka zdjęć stołów, winietek czy tortu. Po obiedzie najczęściej jest moment na portretowe zdjęcia gości z Dzieckiem. Podczas przyjęcie towarzyszę Wam ok 2-3h. Jest to wystarczający czas aby uwiecznić na zdjęciach Waszych najbliższych.

 

Zdjęcia z chrztu Gliwice- Portfolio 

Z uwagi na intymność uroczystości publikuję jedynie kilka wybranych zdjęć.

 

Fotografia chrztu

 

 

Fotografia chrztu Gliwice

 

Oferta

PAKIET 
STANDARDOWY

REPORTAŻ Z CHRZTU OBEJMUJE

 • Przygotowania / sesja w domu
 • Wejście do kościoła
 • Chrzest połączony z mszą świętą
 • Zdjęcia grupowe po chrzcie
 • Życzenia gości
 • Zdjęcia z rodziną podczas przyjęcia

PAKIET ZAWIERA

 • Minimum 60 zdjęć poddanych obróbce graficznej 
 • Galerię on-line zabezpieczoną hasłem - zdjęcia w pełnej rozdzielczości
 • Dojazd

INFORMACJE DODATKOWE

 • Czas oczekiwania na zdjęcia do 7 dni
 • Możliwość zamówienia fotoksiążki i odbitek

 

Zapytaj o wolny termin

Napisz wiadomość aby poznać cenę i dostępność terminu ​​​​​

Zapraszam do kontaktu poprzez formularz lub kontakt telefoniczny (również sms) +48 784 00 25 45

Wyślij wiadomość