Fotograf ślubny z Jaworzna - Sfotogafowani.pl Fotografia ślubna

najnowsze zdjęcia ślubne

Kasia • Paweł

Fotografia ślubna Małopolska

Ewelina • Mariusz

Fotografia ślubna Małopolska

Arleta • Sławek

Fotografia ślubna Kraków

Dominika • Maciej

Sesja plenerowa Małopolska

Magda • Marcin

Reportaż ślubny z Wolbromia

Patrycja • Damian

Fotografia ślubna Śląsk

 

Marcin Pluta Fotograf ślubny z Jaworzna

Mam na imię Marcin. Wierzę, że życie jest pełne magii, jeśli wiesz, gdzie jej szukać. I tu właśnie wchodzę. Jestem szczęśliwym facetem - ciesząc się wspaniałym rodzinnym chaosem. Moja żona, córka i pies są źródłem energii, które napędza mnie do pracy. Energię tą przenoszę do mojej pracy fotografa. Jestem wdzięczny za talent do uchwycenia magii w życiu innych ludzi i mam przyjemność się nim podzielić. Przez lata odkryłem, że każdy ślub ma w sobie szczególną energię i magię. Mieszkam w Bukownie k. Jaworzna ale fotografuję w różnych miastach np. Krakowie i Katowicach.

Każdy ślub traktuję jako ekscytującą nową przygodę. Szukając tego, co wyjątkowe dla was dwojga, i miłości, jaką łączy was z rodziną i przyjaciółmi, tworzę fotografie, które sprawią, że się uśmiechniecie.

Głęboko wierzę że dobre relacje z parą młodą pływają na dobre zdjęcia ślubne. Zawsze staram się być pomocny i doradzać w dniu ślubu. Nie będę tego ukrywał ale uwielbiam fotografować śluby Wesela. Moją ulubioną częścią reportażu ślub nego są przygotowania. Jest wówczas czas na krótkie rozmowy jest dobre światło jest ekscytacja zbliżającym się ślubem. Chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie lub zadzwoń.