Fotograf na chrzest Olkusz

Chrzest Święty to ważna chwila w życiu każdej Rodziny. Warto zadbać o to, aby te piękne momenty były w odpowiedni sposób uwiecznione, gdyż będzie to pamiątka dla Was i Waszego dziecka. Zdjęcia z Chrztu będą Was cieszyć już 7 dni po uroczystości ale największa radość przyjdzie dopiero po latach gdy wraz z Dziećmi wrócicie do ich oglądania.

 

Jak fotografuję  Portfolio  Cennik  Kontakt

 

Czy warto inwestować w profesjonalnego fotografa na chrzest?

Zdecydowanie tak. Chrzest to piękna i radosna uroczystość jednak jest trudna do sfotografowania dlatego uważam, że warto aby wykonał ją zawodowy fotograf. Zlecenie wykonania reportażu z Chrztu fotografowi zagwarantuje Wam udane, ciekawe, a przede wszystkim pełne emocji zdjęcia. 

Nazywam się Marcin Pluta i mieszkam w Bukownie k.Olkusza. Od 10 lat specjalizuje się w fotografowaniu chrzcin, wesel i bankietów. Posiadam zezwolenie z Kurii na fotografowanie w obiektach sakralnych. Dzięki dużemu doświadczeniu swobodnie poruszam się podczas ceremonii kościelnych, zachowując należyty szacunek dla miejsca i nie ingerując w przebieg uroczystości. Jeżeli szukacie fotografa na chrzest dziecka to odsyłam do portfolio i zapraszam do kontaktu.

 

Jak fotografuję Chrzest

Fotografie wykonuje najczęściej podczas przygotowań do chrztu, w trakcie mszy oraz na przyjęciu.

Przygotowania do chrztu

Zdjęcia z przygotowań do chrztu wykonuję w Waszym domu. To mój ulubiony moment ponieważ, najczęściej wówczas jest dobre światło i luźna atmosfera, która sprzyja pięknym i naturalnym zdjęciom. Uwielbiam fotografować szczęśliwe chwile Waszej rodziny, gdy przygotowujecie się do chrztu dziecka. Podczas tego reportażu jest dużo emocji, ciekawych momentów i pięknych relacji jakie pojawiają się miedzy rodzicami a dzieckiem. Przygotowania to również doskonały moment na wykonanie portretów rodzinnych i zdjęć pokazujących życie Waszej rodziny, pokoju Waszej pociechy czy zdjęć detali ważnych w dniu chrztu.

Sakrament Chrztu

Sakrament Chrztu odbywa się w kościele. Przed uroczystością Chrztu Świętego proszę księdza o możliwość wykonana zdjęć oraz podchodzę z szacunkiem do miejsca i ceremonii. To najważniejsza cześć reportażu, w której skupiam się na udokumentowaniu wszystkich istotnych momentów np: podpisywanie księgi przez rodziców i chrzestnych, nakreślanie znaku krzyża, polewanie wodą główki Maluszka, nakładanie przez chrzestną na dziecko białej szaty, zapalanie przez chrzestnego świecy od Paschału. Podczas zdjęć w kościele często jest mało miejsca dlatego jestem wyposażony w jasne i szerokokątne obiektywy aby móc zapewnić optymalną jakość zdjęciom. Po zakończeniu Mszy Świętej następuje zdjęcie grupowe wszystkich gości do którego czasem dołącza również ksiądz. Może ono być wykonane w kościele lub przed nim.

Przyjęcie

Przyjęcie po chrzcie najczęściej rozpoczynam od fotografowania życzeń, które składają goście dla Was i dla Waszego dzieciątka. Następnie, aż do obiadu wykonuję sytuacyjne zdjęcia i fotografuję ciekawe momenty. Lubię również wykonać kilka zdjęć stołów, winietek czy tortu. Po obiedzie następuje moment na portretowe zdjęcia gości z Maluszkiem. Podczas przyjęcie towarzyszę Wam ok 2h. Jest to czas podczas którego dyskretnie uwieczniam na zdjęciach Waszych najbliższych.

 

Zdjęcia z chrztu - Portfolio 

Z uwagi na intymność uroczystości jaką są chrzciny i szacunek do moich klientów publikuję jedynie kilka wybranych zdjęć.

 

Fotografia chrztu - Natanek

 

Fotografia chrztu - Milanek

 

Fotografia chrztu Olkusz

 

OFERTA

PAKIET 
STANDARDOWY

REPORTAŻ ZDJĘCIOWY OBEJMUJE

  • Przygotowania w domu
  • Wejście do kościoła
  • Chrzest połączony z mszą
  • Zdjęcia grupowe po chrzcie
  • Życzenia gości
  • Zdjęcia z rodziną podczas przyjęcia

CENA OBEJMUJE

  • Minimum 60 zdjęć poddanych obróbce graficznej 
  • Galerię on-line zabezpieczoną hasłem - zdjęcia w pełnej rozdzielczości

DODATKOWE INFORMACJE

  • Czas oczekiwania na zdjęcia do 7 dni
  • Możliwość zamówienia fotoksiążki lub odbitek

 

Kontakt

Napisz wiadomość aby poznać cenę i dostępność terminu ​​​​​
Zapraszam do kontaktu poprzez formularz lub kontakt telefoniczny (również sms) +48 784 00 25 45

Wyślij wiadomość