Najnowsze opinie sprawdź na Facebook’u

Magda & Piotr

Poszukiwanie fotografa to naprawdę trudne zadanie przed TYM najpiękniejszym dniem, gdy po kilku godzinach oglądania różnych sesji fotografów to na stronie sfotografowani.pl znalazłam najwięcej ujęć, które sama bym chciała mieć! Decyzja szybka kontakt z Marcinem błyskawiczny i oto można podziwiać nasze wspomnienia :)! Goście ślubno-weselni po obejrzeniu zdjęć reagowali jednakowo „Wow, ale świetne zdjęcie, kiedy on je zrobił, nawet go nie widziałem/am!”. Właśnie głównie za umiejętność „wtopienia się” w otoczenie jesteśmy wdzięczni – absolutnie nie poczujecie nawet obecności obiektywu. Z drugiej strony jednak, jeżeli tylko będziecie chcieli żeby zrobił Wam zdjęcie z kimś konkretnym, w konkretnym ujęciu nagle się okaże, że jest tuż obok 😉 Jeżeli chodzi o sesję w plenerze to Marcin z pewnością będzie otwarty na wszelkie Wasze pomysły, ale ma swoje ulubione ujęcia z których warto skorzystać! Jakości zdjęć nie muszę chyba zachwalać, wystarczy jeśli napiszę, że Wasze zdjęcia będą równie dobre jak te prezentowane na stronie internetowej. Fotoksiążki: piękne zdjęcia dobrane z należytą starannością. Dodam jeszcze tylko, że cała współpraca przebiega w bardzo miłej atmosferze 🙂 Marcin tak trzymaj!

~

Agata & Julien

Ogromny talent oraz pełen profesionalizm w połączeniu z uprzejmością, skromnością i dyskrecją, oto Marcin! Polecamy wszystkim bez cienia wahania. W dniu ślubu nasi goście oraz my, jako Para Młoda, czuliśmy się w obecności Marcina bardzo swobodnie. Na sesji plenerowej również było bardzo sympatycznie i naturalnie. Bardzo dziękujemy za przepiękne zdjęcia i magiczną obróbkę (Marcin nawet rusztowanie na zewnątrz kaplicy tak ze zdjęc usunął, iż wyglada jakby go tam nigdy nie było! 🙂 ).

Za każdym razem przeglądając zdjęcia Marcina możemy w całości na nowo przeżywać ten wyjątkowy dzień.

Serdecznie polecamy!
Agata i Julien

~

Paulina & Arek

Trafiając przez przypadek na stronę Marcina, od razu wiedzieliśmy, że jest to fotograf jakiego szukamy. Piękne, naturalne zdjęcia, ujęcia z pomysłem ale bez ustawiania, mówiąc krótko, wszystko w jednym! Jego praca podczas całej ceremonii i wesela była doskonała, nie dawał odczuć swojej obecności, nikomu nie przeszkadzał. W tym całym weselnym chaosie, miedzy nami i wszystkimi gośćmi poruszał się niczym człowiek widmo 😉  Zdjęcia jakie tworzy Marcin to wspaniale uchwycone momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Ulotne chwile, mnóstwo emocji zatrzymane na fotografiach specjalnie dla nas.

Jeszcze raz dziękujemy za tak piękne wspomnienia!
Paulina i Arek

~

Karolina & Rafał

Cieszę się, że to właśnie Marcin był fotografem na moim ślubie. Już podczas pierwszego spotkania dał się poznać jako osoba ciepła, uprzejma, spokojna, a jednocześnie profesjonalista. Podczas uroczystości w kościele, a później zabawy weselnej prawie nie zauważałam jego obecności, co jest ogromnym plusem. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy jak i z pięknych zdjęć – dziękujemy i polecamy.

~

Gosia & Piotr

Są tacy, co się w czepku urodzili, inni pod szczęśliwą gwiazdą, a Marcin? Marcin urodził się z aparatem w ręku! Przypadek? Nie sądzę 🙂 Pełen charyzmy, pomysłów, talentu, a przy tym uprzejmy, życzliwy i nad wyraz skromny człowiek. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jego praca wzbudza zachwyt, nie tylko nasz. Zdjęcia mówią same za siebie. Nie trzeba słów, wystarczy popatrzeć . Z całego serca dziękujemy, że byłeś z nami w tym szczególnym dniu!

~

Kasia & Robert

Na wstępie chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za cudowną współpracę i przepiękne zdjęcia! Marcin jest świetnym fotografem, dzięki któremu dzień ślubu będziemy mogli wspominać na fotografiach do końca życia. Jest przesympatyczną, punktualną, rzetelną i uczciwą osobą, dzięki czemu współpraca przebiegała bez żadnych zakłóceń. Każdej osobie mogłabym bez żadnych zastrzeżeń polecić jego usługi.

~

Dominika & Mateusz

Zdefiniujmy imię Marcin – człowiek, który wie po co jest na tym świecie, człowiek który wie co to jest prawdziwa pasja, jak połączyć z wielką determinacją coś co się kocha z pracą, człowiek widmo – nie widać go, a później można podziwiać jego niesamowitą pracę, która sprawia mu tak wiele radości a nam dostarcza NIESAMOWITE PRZEŻYCIE JESZCZE RAZ NASZEGO WYJĄTKOWEGO DNIA W ŻYCIU W UCHWYCONYCH PRZEZ NIEGO CHWILACH. Jeśli ktoś zadałby pytanie, czy Marcin jest godny polecenia? Czy Marcin w 100% wykonał swoje zadanie? Odpowiadamy zdecydowanie TAK, NIE DA SIĘ OPISAĆ UCZUĆ JAKIE DOZNAJEMY ZA KAŻDYM RAZEM Z NASZYMI RODZINAMI ,GDY SIADAMY I OTWIERAMY NASZ PIĘKNY ALBUM, NASZE PIĘKNE ZDJĘCIA.

Marcinie, nie ma słów które odzwierciedliłyby naszą wdzięczność za to co dla nas wykonałeś. Jesteś wspaniałym człowiekiem od którego bije niesamowita serdeczność i skromność, współpraca z Tobą to czysta przyjemność. DZIĘKUJEMY ZA CUDOWNE ZDJĘCIA, JESTEŚ OSOBĄ NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU. PISZEMY TO BEZ ŻADNEGO WAHANIA. JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY I DZIĘKOWAĆ BĘDZIEMY JESZCZE DŁUUUUGO….

POZDRAWIAMY DOMINIKA I MATEUSZ.

~

Agnieszka & Paweł

Przekonanie, że nic co związane z naszym ślubem nas już nie zaskoczy, było ogromnym błędem, ponieważ zdjęcia, które otrzymaliśmy wywołały w nas wiele wzruszeń, radości i zachwytu. Marcin jest fotografem, który sprostał naszym najśmielszym oczekiwaniom. W czasie ślubu i wesela niewidoczny, dyskretny i bardzo zaangażowany. Ciepły, cierpliwy i profesjonalny napewno te cechy określają Marcina. Bardzo dziękujemy za to, że emocje, które towarzyszyły nam w tym cudownym, niepowtarzalnym dni będą widoczne zawsze, dzięki zdjęciom, które oddają wszystko to co wtedy czuliśmy. Dozgonnie wdzięczni A & P.

~

Ewelina & Łukasz

Zadowolenie w 100 %. Praca z panem fotografem sama przyjemność, pełna profesjonalność, oryginalność oraz pomysłowość w ujęciu emocji 🙂 Polecamy E&Ł!

~

Justyna & Daniel

Chcieliśmy serdecznie podziękować za bardzo udaną współpracę, świetny kontakt ale przede wszystkim fantastyczne zdjęcia!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni… Nasze zdjęcia ślubne stanowią niesamowitą pamiątkę, za co jeszcze raz dziękujemy. Justyna i Daniel

~

Martyna & Piotr

Profesjonalny fotograf. Nie dał odczuć swojej obecności, bardzo życzliwy i taktowny. Ze zdjęć jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetnie uchwycone zostały najważniejsze dla nas chwile, pomimo tego, iż uważaliśmy się za mało fotogenicznych. Byliśmy więc pozytywnie zaskoczeni naszymi zdjęciami. Ogólnie gorąco polecamy.

~

Patrycja & Bartek

Z Marcinem znamy się od kilku lat. Nie raz miałem okazję razem z nim współpracować, uwieczniając najważniejsze chwile w dniu ślubu naszym klientom. Marcina od zawsze uważałem za profesjonalistę. Od początku wiedzieliśmy, że zdjęcia, które od niego otrzymamy będą starannie obrobione. W dniu odbioru zdjęć zostaliśmy mile zaskoczeni. Efekt pracy Marcina powalił na kolana całą rodzinę i znajomych. Otrzymane zdjęcia są pełne emocji. Bardzo chętnie do nich wracamy i wspominamy nasz dzień. Z czystym sumieniem takiego fotografa jak Marcin możemy polecić każdemu!

~

Paulina & Tomasz

Wybór fotografa jest niełatwą decyzją dla przyszłych nowożeńców. Uchwycić chwilę, ukazać jej piękno i magię to prawdziwa sztuka. Marcina wybraliśmy sami, oglądając jego niesamowitą galerię. Pełny profesjonalizm, spokój i opanowanie to cechy, które w pełni go opisują. Dla nas był prawie jak duch – niewidoczny, dyskretny, ale zawsze w pełni gotowy by uchwycić ważną chwilę. Zdjęcia bajka, przepiękne, wzruszające.Dziękujemy! Będziemy Cię wszędzie polecać 🙂 Paulina i Tomek

~

Gabrysia & Adrian

Czy po wspaniałym ślubie, coś może nas jeszcze ucieszyć? Tak! Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni. Zdjęcia, które otrzymaliśmy od Marcina będą wspaniałą pamiątką na całe życie. Pełen profesjonalizm i wyczucie momentu a przede wszystkim spokój to jego wizytówka. Gorąco Polecamy!

~

Asia & Mateusz

Marcin był fotografem na ślubie mojej koleżanki. W dniu kiedy zobaczyłam jej album, wiedziałam, że to On będzie robił zdjęcia na naszym ślubie i weselu.

I tak też się stało. Dzisiaj, gdy minął już jakiś czas dzięki jego zdjęciom możemy klatka po klatce wrócić do tego szczególnego dnia. Wiemy, że wybór Marcina to była bardzo dobra decyzja. Dzięki jego profesjonalizmowi mamy cudowną pamiątkę ze ślubu i wesela. Tchnął w nasze zdjęcia życie. Są piękne, wzruszające, a przy tym tak naturalne! Rodzina i znajomi są zachwyceni, każdy zastanawia się kiedy te zdjęcia zostały zrobione ponieważ Marcin był dosłownie ,,niewidzialny”. Albumy są śliczne, dobrej jakości i profesjonalnie wykonane. Jest osobą kreatywną, otwartą na wszelkiego rodzaju propozycje, jednym zdaniem jest profesjonalistą w swoim fachu.

Polecamy tego fotografa każdej parze, która pragnie mieć pamiątkę na całe życie w postaci świetnie wykonanych zdjęć .

Dziękujemy Marcin 🙂 Asia i Mateusz

~

058

Kinga & Kamil

Z niejednego wesela widziałem swoje zdjęcia, i nigdy nie wyszedłem tak dobrze jak na zdjęciach Marcina 🙂 Tak na poważnie to nawet nie zauważyliśmy kiedy te zdjęcia zostały zrobione. Marcin ma duże doświadczenie w fotografii, co bardzo ułatwia organizacje współpracy.Decydując się na Marcina wybieracie pełen profesjonalizm. Świetny fotograf, świetny człowiek. Z czystym sumieniem polecamy każdemu. Z pozdrowieniami Kinga i Kamil Karkowscy.

~

KL (151)

Kasia & Łukasz

Wydawałoby się, że znalezienie fotografa na ślub to prosta sprawa. A to nieprawda. Bo chociaż oferta jest szeroka, zawsze brakowało mi czegoś, co ostatecznie przekonałoby mnie do wyboru. Ale kiedy natrafiłam na stronę Marcina, nie miała już wątpliwości. W pierwszym momencie moją uwagę zwróciły oczywiście jego zdjęcia, które mają w sobie to „coś”, co sprawia, że są takie wyjątkowe, prawdziwe i wzruszające, w niezwykły sposób pokazują szczęście Młodych i ich bliskich w tym szczególnym dniu. Potem było już tylko coraz więcej pozytywów. Sam Marcin okazał się bardzo sympatyczną i przyjazną osobą, cenię go za jego podejście do Nas i do Jego pracy. W 100 % zgadzam się też z opiniami innych Par Młodych. Dla mnie jako fotograf Marcin jest bezkonkurencyjny. Lepiej nie mogliśmy wybrać i szczerze polecamy Jego ofertę.

~

NA_Galeria (217)

Natalia & Andrzej

Długo myślałam nad opinią dla Marcina. Taką, która pomoże przyszłym klientom w wyborze fotografa. Chciałam bez cukru polecić jego pracę zdezorientowanym i znerwicowanym przyszłym nowożeńcom. Ciężko nie słodzić, kiedy patrzy się na najpiękniejsze zdjęcia weselne jakie kiedykolwiek w życiu widziałam! Jeśli szukacie kogoś komu chcecie / musicie zaufać na tyle by zlecić mu Wasze zdjęcia ślubne to z całego serca polecam Wam Marcina. Młody, żwawy, wesoły i pełen pasji! Taki właśnie był nasz fotograf. Współpraca z nim od pierwszych maili układała się znakomicie 🙂 W trakcie wesela był właśnie tam gdzie trzeba by złapać odpowiednią chwilę, która zapamiętamy na zawsze. A zdjęcia? Sami zobaczcie co ma do zaoferowania! Mnie przekonały w kilka minut. Z całego serca i czystym sumieniem polecam Marcina jako fotografa na ten wyjątkowy dzień!

~

AgnieszkaiMichał_galeria (63)

Agnieszka & Michał

Gdy odebraliśmy zdjęcia, byliśmy po prostu zachwyceni. Precyzyjne, dokładne, piękne. Dzięki jego dobrze wykonanej pracy, każdego dnia będziemy mogli wspominać ten wyjątkowy dla nas dzień. Jeżeli szukacie kogoś odpowiedzialnego, w pełni zaangażowanego i doskonale wykonującego swoją pracę, nie zastanawiajcie się. Z czystym sumieniem polecamy Marcina. Aga i Michał

~

Monika_Damian_Blog (58)

Monika & Damian

Marcinie! Powiemy szczerze, że wybór właśnie Ciebie, w tym szczególnym i stresującym dla nas dniu, okazał się bardzo trafny. Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością. Podczas wesela nie zauważalny, dyskretny a zdjęcia reportażowe – profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w elegancki, gustowny albumie będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. W zdjęciach Twojego autorstwa widać, że lubisz to co robisz i robisz to z pasją. Dziękujemy raz jeszcze szczególnie za pogoń w tym zwariowanym czasie i uchwycenie Nas w tych najważniejszych momentach! Szczerze polecamy wszystkim Parom. Monika i Damian

~

SylwiaiMarek_galeria (82)

Sylwia & Marek

Pierwszy raz Marcina z aparatem w ręku spotkaliśmy na weselu u mojej kuzynki i od razu spostrzegliśmy, że to profesjonalista w każdym calu, a jak zobaczyliśmy efekt pracy to byliśmy pod wrażeniem. Stwierdziliśmy, że jak kiedyś będziemy planować ślub to nie wykluczamy współpracy z Marcinem. I nie pomyliliśmy się !!! Wybór Marcina to był strzał w 10 a nawet więcej:) Mamy ogrom pięknych zdjęć, które są zrobione z pasją i profesją. Zdjęcia, które uwieczniły najpiękniejsze chwile w naszym życiu. Niesamowicie elegancka pamiątka, którą mogę się „chwalić” rodzinie i znajomym. Marcin tak pięknie wplatał się w tłum, że podczas ślubu, wesela i poprawin był dla nas niezauważalny – „jakby chodził na paluszkach” nie było żadnej nachalności czy pozowania do zdjęć. Natomiast nasz plener wyglądał jak super spotkanie z w gronie znajomych na łonie natury tylko, że ja byłam w długiej białej sukni.

Marcin – pięknie dziękujemy za niepowtarzalne i wyjątkowe zdjęcia. Twój profesjonalizm będziemy polecać każdemu. Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów.

Sylwia i Marek.

~

PaulinaiDamian_galeria (240)

Paulina & Damian

Marcin jest profesjonalistą. Zdjęcia ze ślubu są przepiękne. Przez cały ślub i wesele nie dał nam odczuć ze jesteśmy fotografowani, a mimo to zrobił mnóstwo ciekawych i wzruszajacych zdjęć. Co do pleneru był trafiony i oryginalny. Nie czuliśmy jakiegoś dyskomfortu czy zmęczenia. Zdjęcia nowoczesne , śmieszne, ładne bez użycia nadmiernego photoshopu. Szczerze polecamy również albumy, które są duże, eleganckie i zawierają najważniejsze ujęcia z tego dnia. Z entuzjazmem i zupełnie szczerze polecamy Marcina na twoje wesele!!!! Paulina i Damian

~

Magda&Bartek_galeria (60)

Magda & Bartek

Krótko – polecamy bo Marcin to najlepszy fotograf na świecie! Zdjęcia przepiękne, współpraca rewelacyjna, człowiek przesympatyczny:) Ogólnie wszystko na szóstkę z dużym plusem!:D Magda i Bartek (10 lipca 2015)

~

IzaiMarek_G (23)

Iza & Marek

Pierwszy raz poznaliśmy Marcina w zeszłym roku na weselu siostry męża . Jego obecność jako fotografa na weselu była wręcz nie zauważalna co było wielkim plusem . Dodatkowo po zobaczeniu zdjęć byliśmy zachwyceni i już wtedy wiedzieliśmy, że na nasz ślub mamy wybranego fotografa .

Jest osobom profesjonalną i bardzo życzliwą . Zdjęcia są piękne, naturalne, przede wszystkim nie przesadzone z obróbką . Wszystkie ważne dla nas chwile zostały przepięknie uwiecznione i jest to wspaniała pamiątka .

Super, że nasi najbliżsi również mogą zobaczyć na stronie internetowej folder z naszymi zdjęciami, jest to wielki plus ponieważ sami jako goście na innych weselach mieliśmy później ochotę oglądnąć zdjęcia z tego wydarzenia, a przeważnie nie ma takiej możliwości .

POLECAMY !! Z czystym sumieniem możemy polecić Marcina i wspominamy go jako przesympatycznego człowieka pełnego pasji i profesjonalizmu !!

~

MagdaiRobert_opinia

Magda & Robert

Jeżeli chodzi o Fotografa Marcina to nie musieliśmy się długo zastanawiać, gdyż został on polecony przez znajomego.Swoją pracę wykonuje bardzo rzetelnie i solidnie. Zdjęcia z naszego Ślubu potwierdzają jego profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć tak jak cała rodzina i znajomi. Na pewno w przyszłości, gdy tylko nadarzy się okazja będziemy z czystym sumieniem Ciebie polecać 🙂 Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za piękne zdjęcia. Magdalena i Robert 🙂

~

AniaiDamian_opinia

Ania & Damian

Jeżeli szukacie Panstwo dobrego i ogarnietego Fotografa to w 100% polecamy wam Marcina. Jestesmy bardzo ale to bardzo zadowoleni z jego usług wszystko jest tak jak żeśmy to sobie wyobrażali. Zdjecia są wykonane perfekcyjnie i robione w nieoczekiwanych momentach. Wykonanie albumu bardzo precyzyjne jest profesjonalista w swojej pracy lubi to co robi dzieki jego ciezkiej i pieknej pracy bedziemy mogli wracac kazdego dnia do chwil z tych piknych dni z calego serca bardzo mu dziekujemy i serdecznie polecamy przyszłym nowozencom Ania i Damian.

~

KasiaiKrystian_opinia

Kasia & Krystian

Jeżeli szukacie Fotografa, to myślimy, że możecie już przestać! – bo właśnie znaleźliście!

Marcin jest przesympatyczną osobą otwartą na wiele propozycji i uwag, a co najważniejsze w pracy wykazuje się niesamowitym profesjonalizmem i rzetelnością.

Od samego początku obecność Marcina była subtelna i nie zauważalna, zaowocowała olbrzymią ilością świetnych ujęć.

Sesja plenerowa szczególnie pozostanie w Naszej pamięci do końca życia, fotografie są rewelacyjne. Wspólnie udało nam się stworzyć naprawdę fajną atmosferę, co widoczne jest na zdjęciach,

Marcinie jeszcze raz dziękujemy Ci za pamiątkę, do której z całą przyjemnością będziemy sięgać przez całe Nasze życie! Teraz nie pozostaje nam już nic jak tylko się nią chwalić! Z całą pewnością będziemy polecać Twoje usługi.

~

KasiaiRafal_opinia

Kasia & Rafał

Gdy zdecydowaliśmy się wziąć ślub kościelny, bez chwili namysłu wiedzieliśmy, że tylko Marcin wykona dla nas piękny album ślubny, super zdjęcia i żadnego innego fotografa nie chcemy 🙂

Wiedzieliśmy to dlatego, że mieliśmy przyjemność współpracy z Nim wcześniej, a dokładnie w przypadku ślubu cywilnego i wspomnienia szczególnie z pleneru tamtego dnia dłuuugo wywoływały zadowolenie i uśmiech na naszych twarzach. I tym razem zarówno na zdjęciach plenerowych, jak i w całym dniu związanym z Naszym ślubem kościelnym świetnej atmosfery nie brakowało 🙂

Przy Marcinie po raz kolejny czuliśmy się bardzo swobodnie do tego świetnie współgrał się z kamerzystą przez co na przemian wymieniali się nowymi pomysłami co do ujęć z naszym skromnym udziałem 🙂 Jeśli chodzi o kontakt z Marcinem i kwestie dogadywania szczegółów >> REWELACYJNY.

Do tego mieliśmy przyjemność poznania jego żony oraz córci, które serdecznie pozdrawiamy i życzymy tyle uśmiechu a nawet więcej niż w dniu, w którym mogliśmy się spotkać a Marcinowi życzymy wielu klientów i wiecznego zadowolenia z wykonywanej przez siebie pasji 🙂

~

PaulinaiMichal_opinia

Paulina & Michał

Wielki pozytyw dla Marcina! Zdjęcia są piękne, naturalne, po prostu żyją! Jesteśmy szaloną parą, wymagającą i w 100% usatysfakcjonowaną. Marcinku dałeś nam tyle radości, uchwyciłeś każdą chwilę. Będziemy się powtarzać ale naprawdę nie czuliśmy obecności aparatu.

Znasz się na rzeczy. Wykonanie takie, że żadnej grubej szpachli nie trzeba było, by zdjęcia były tak profesjonalne, kolorowe. Większość fotografów robi tyle obróbek…u nas wszystko jest ze smakiem, bez sztuczności. Bardzo fajną rzeczą jaką robisz, jest galeria internetowa. My jak najbardziej skorzystaliśmy z tej opcji. Nie każdy jest blisko. Rodzina i znajomi wpisują odpowiedni adres i mogą zobaczyć i powspominać, najważniejsze kadry umieszczone w sieci.. Kolejna bardzo fajna rzecz-kilka klatek już z salonu fryzjerskiego:-D

Marcina poznaliśmy na weselu u znajomych. Gdy później zobaczyliśmy fotoksiążkę -SPRAWA BYŁA PROSTA! Wiedziałam, że jak tylko będziemy planować ślub, to sprawa z wyborem fotografa będzie już z głowy. Kontakt od początku był bardzo miły. Super podejście. SZYBKO, ZWIĘŹLE I NA TEMAT. Spędziliśmy trochę czasu razem, ponieważ Marcin był u nas, jak staropolskim obyczajem, na weselu 2-dniowym oraz dwóch sesjach plenerowych.

WIELU OSOBOM JUŻ POLECILIŚMY I BĘDZIEMY POLECAĆ DALEJ. Już teraz wiemy, że widzimy się na weselu w 2016r. Naszymi zdjęciami zaczarowaliśmy wszystkich oglądających.

Jeszcze raz ubierzemy Marcina „w piórka” -zdjęcia są idealne. Mój mąż kazał dopisać, że najładniejsze ze wszystkich. Stworzyłeś dla nas najpiękniejszą pamiątkę, która będzie cieszyć nasze oczy na zawsze.
SUPER WSPÓŁPRACA, SUPER FACET Z SUPER RODZINĄ
POZDRAWIAMY GORĄCO, DZIĘKUJEMY ZA CAŁOŚĆ PRACY I PIĘKNĄ FOTOKSIĄŻKĘ.
PAULINA I MICHAŁ

~

JustynaiJarek_opinia

Justyna & Jarosław

Gdyby ktoś nas zapytał czy znamy dobrego fotografa, bez chwili wahania odpowiedzielibyśmy: tak! Kiedy odbieraliśmy zdjęcia od Marcina zachwytom nie było końca –zdjęcia są piękne, a wyczucie chwili w jakich były robione – bezcenne. Marcinie utrwaliłeś naszą radość, emocje i miłości. Patrząc na nasze zdjęcia nie możemy się nadziwić, że byłeś tak blisko nas, a my w ogóle tego nie odczuwaliśmy. W dodatku sesja plenerowa była dla nas wspaniałą przygodą, a świat w Twoim obiektywie wygląda bajecznie! Zapewniłeś nam bardzo miłą atmosferę od samego początku, aż do końca. Gdybyśmy jeszcze kiedyś potrzebowali fotografa – wiemy do kogo się udać.

Serdecznie dziękujemy!
Justyna i Jarosław

~

SoniaiTomasz_opinia

Sonia & Tomasz

Marcin! Bardzo gorąco Ci dziękujemy. Przede wszystkim za wspaniałe zdjęcia, które będą dla nas niezwykłą pamiątką na długie lata. Dziękujemy za profesjonalizm, który sprawił, że przed obiektywem mogliśmy czuć się w pełni naturalnie. Także nasi goście mogli bawić się bez żadnego skrępowania, bo Marcin to po prostu człowiek WIDMO – niby jest ale nikt go nie widział, nikt go nie słyszał. Zdjęcia są świetne, szczere, proste, naturalne, takie o jakich marzyliśmy. Gorąco polecamy.

~

MarlenaiTomasz_opinia

Marlena & Tomasz

Marcin wykonywał dla nas zdjęcia ślubne i plenerowe. Gorąco polecamy tego artystę! Zdjęcia są świetnej jakości i oddają w pełni nastrój oraz emocje, które towarzyszyły nam przez cały dzień uroczystości. Warto przy tym podkreślić, że Marcina cechuje umiejętność „wtapiania” się w tłum, dzięki temu nikt na uroczystości nie odczuwał na sobie „wzroku” aparatu i zdjęcia wyszły w pełni naturalne. Dodatkowo współpraca z Marcinem przebiega w pełni profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pozdrawiamy i dziękujemy, Marlena i Tomasz 🙂

~

AlicjaiDariusz_opinia

Alicja & Arkadiusz

Bardzo dziękujemy Marcinowi za zdjęcia wykonane z naszej całej uroczystości. Zdjęcia oddają dużo emocji, które towarzyszyły nam przez cały dzień. Dzięki temu możemy wracać do naszego pięknego albumu, kiedy tylko chcemy i wspominać piękne chwile.Tyle pomysłów na zdjęcia jakie Marcin ma… to porostu widać, że fotografia to jego pasja. Kontaktowy, sympatyczny, ambitny… jego obecności na weselu nawet nie dało się odczuć…Te piękne zdjęcia będą dla nas zawsze miłym wspomnieniem, ale tylko dzięki temu, że zdjęcia były wykonane z pasją i zaangażowaniem. Zdjęcia pełne naturalności. Bardzo polecamy Marcina, świetny fotograf!!! Dziękujemy!!! 🙂

~

ArletaiLukasz_opinia

Arleta & Łukasz

Ogromne podziękowania od Pary Młodej Arlety i Łukasza. Znakomita współpraca zaowocowała cudnymi wspomnieniami uwiecznionymi za pośrednictwem świetnego fotografa. Organizacja i wskazówki przed ślubem jak dobrze wychodzić na zdjęciach jak najbardziej słuszne i warto się do nich zastosować. Skromność i profesjonalizm ze strony fotografa dawały poczuć się swobodnie przed obiektywem czego dowody mamy w przepięknym ślubnym albumie który zachwyca najlepszymi ujęciami ze ślubu i wesela. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pamiątkowych fotografii jakie mamy na całe życie i jakie będą oglądać nasze pokolenia. Najwyższy poziom jaki można sobie wymarzyć z szczerym sercem go polecamy parom młodym!!! Ps. dzięki za cierpliwość 😉

~

Przeczytaj starsze referencje