Pierwszy aparat cyfrowy kupiłem na studiach. Od tamtej pory fotografia jest nieodłącznym elementem mojego życia. Obecnie skupiam się wyłącznie na fotografii ślubnej, ponieważ ten rodzaj fotografii sprawia mi najwięcej satysfakcji. Mam za sobą wykonanych ponad 130 reportaży ślubnych. Posiadam uprawnienia do fotografowania podczas celebracji liturgii. Z klientami podpisuję umowę, która dokładnie określa szczegóły usługi i płatności. Fotografuję na terenie Śląska i Małopolski ale dojazd w inny rejon Polski to nie problemem.

Prywatnie jestem dumnym ojcem i mężem. Uwielbiam rozmowy w cztery oczy i długie spacery. Marzę o przytulnym domku w górach. Cenię spokój i ciszę. Interesuje się nowymi technologiami, muzyką oraz sportami walki.

Jak pracuję

Fotografuję na sprzęcie firmy Nikon. Główny korpus to pełnoklatkowa lustrzanka Nikon D4. Najczęściej współpracuje ona z obiektywami stało-ogniskowymi Nikkora 35, 50, 85, 24-70 mm. Zawsze są przy mnie 2 zestawy fotograficzne, aby w razie awarii jednego móc kontynuować pracę.

Stosuję autoską obróbkę graficzną, która charakteryzuje się klarownymi i żywymi kolorami. Zdjęcia obrabiam na szerokogamutowym monitorze graficznym. Dzięki regularnie przeprowadzanej kalibracji – kolorystyka zdjęć nie jest dziełem przypadku i wygląda dobrze na różnych monitorach, również tych amatorskich, nieskalibrowanych.

Wykonuje reportaż bez ingerencji w przebieg uroczystości. Każdej Młodej Parze udostępniam autorski poradnik „Ślubne foto-rozprawki” w którym podpowiadam i wyjaśniam, jak uniknąć przykrych wpadek w dniu ślubu.

Skontaktuj się ze mną

Tel. +48 784 00 25 45

E-mail: info@sfotografowani.pl

FB: www.facebook.com/Sfotografowani/

 

Zapytaj o termin i cenę

Imię

E-mail* (Upewnij się, że adres jest poprawny)

Data uroczystości*

Miejscowość*

Uwagi / Treść wiadomości

* - pola wymagane