Cześć,
jestem Marcin

Skontaktuj się ze mną
tel: +48 784 00 25 45, e-mail: info@sfotografowani.pl

Kilka słów o mnie

Pierwszy aparat cyfrowy kupiłem na studiach. Od tamtej pory fotografia jest nieodłącznym elementem mojego życia. Obecnie skupiam się głównie na fotografii ślubnej, ponieważ ten rodzaj fotografii sprawia mi najwięcej satysfakcji.

Prywatnie jestem dumnym ojcem i mężem. Uwielbiam rozmowy w cztery oczy i długie spacery. Marzę o małym domku w górach. Cenię spokój. Interesuje się nowymi technologiami oraz sportami walki. Słucham polskiego hip hopu oraz muzyki elektronicznej.

Jak pracuję

Fotografuję bez ingerencji w bieg uroczystości. Główny korpus to pełnoklatkowa lustrzanka Nikon D4. Najczęściej współpracuje ona z obiektywami Nikkora o ogniskowych 20, 35, 50, 85 oraz 24-70mm. Zawsze są przy mnie 2 zestawy fotograficzne, aby w razie awarii jednego móc kontynuować pracę.

Zdjęcia obrabiam na szerokogamutowym monitorze graficznym. Dzięki regularnie przeprowadzanej kalibracji – kolorystyka zdjęć nie jest dziełem przypadku i wygląda dobrze na różnych monitorach, również tych amatorskich, nieskalibrowanych.

Dla Par Młodych

Mam za sobą wykonanych ponad 130 reportaży ślubnych. Posiadam uprawnienia do fotografowania podczas celebracji liturgii. Z klientami podpisuję umowę, która dokładnie określa szczegóły usługi i płatności. Fotografuję na terenie Śląska i Małopolski ale dojazd w inny rejon Polski to nie problemem. Zapraszam do śledzenia mojego Facebooka oraz Instagrama oraz na stronę z opiniami klientów.

Aby otrzymać ofertę na reportaż ślubny wypełnij formularz na tej stronie.

Dla fotografów

Stosuję autoską obróbkę graficzną, która charakteryzuje się klarownymi i żywymi kolorami. Jeżeli podoba Ci się mój styl zapraszam na szkolenie z obróbki zdjęć w programie Lightroom i Photoshop. Podczas spotkania poznasz sekrety mojego workshop oraz otrzymasz presety i operacje, dzięki którym praca będzie łatwiejsza.

Wykonuję sprzętową kalibrację monitorów za pomocą kalibratora z X-Rite i1Display Pro. Służę doradztwem w kwestii przygotowania stanowiska pracy do obróbki zdjęć.